Manşetleri / Kapat
Van'da Mobese'lere Yansıyan Kaza Görüntüleri - VİDEO İZLE
Van'da Mobese'lere Yansıyan Kaza Görüntüleri - VİDEO İZLE
16.01.2013  09:40:00 eklendi.

Van'da MOBESE kameralarına yansıyan trafik kazalarında, sürücü hatalarından kaynaklanan kazaların yanı sıra yayaların da dikkatsizliği yer alıyor.

Yorum Yaz

Aralık ve ocak aylarında şehir içinde meydana gelen 9 ayrı trafik kazasından biri olan Soydan Kavşağı'nda karşıya geçemeye çalışan yayaya çarpan otomobilin yoluna devam etmesi ve başka bir kişinin çarpan aracın arkasından koşuşturması anı yer alıyor.

 
 

 

 

 

Emniyet Müdürlüğü, kent merkezinde farklı tarihlerde meydana gelen trafik kazalarına ilişkin görüntüleri paylaştı. Kameraların kaydettiği görüntülerde, sürücü ve yayaların dikkatsizliğinin nelere mal olabileceği açıkça görülüyor.

MOBESE kameralarınca kaydedilen görüntülerden ilki, Cumhuriyet Caddesi'nde park halindeki aracından inen bir sürücünün açtığı kapının motosikletliye çarpması anını gösteriyor. Görüntünün devamında dengesini kaybeden motosikletlinin yaklaşık 2 metre havalandıktan sonra yola düşmesi ve arkadan gelen minibüsün altında kalması saniye saniye kaydediliyor.

İkinci görüntü ise Soydan Kavşağı'nda karşıya geçemeye çalışan yayaya çarpan otomobilin yoluna devam etmesi ve başka bir kişinin çarpan aracın arkasından koşuşturması anı yer alıyor.

Görüntüler arasında çimento mikserinin viraja hızlı girmesiyle üzerindeki tankın devrilmesi, ışık ihlali sonucu meydana gelen trafik kazası, trafiğin yoğun olduğu karayolunda bir ineğin yola çıkması ve trafik polislerine saldırması anı da gözüküyor.

Paylaş : FacebookFacebook, GoogleGoogle, YahooYahoo, DiggDigg, Del.icio.usDel.icio.us, TwitterTwitter

Yapılan Yorumlar

YORUMLAR
Haberi

Arkadadaşınıza Gönderin


Van
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Gazetevan İhlas Haber Ajansı ve Doğan Haber Ajansına Abonesidir.
Yazılım ve Tasarım: VanWebTasarim
>