son dakika haberleri

Van'da Mobese'lere Yansıyan Kaza Görüntüleri - VİDEO İZLE

Van'da MOBESE kameralarına yansıyan trafik kazalarında, sürücü hatalarından kaynaklanan kazaların yanı sıra yayaların da dikkatsizliği yer alıyor.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Van'da Mobese'lere Yansıyan Kaza Görüntüleri - VİDEO İZLE
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 16.01.2013  09:40:00 eklendi.

Aralık ve ocak aylarında şehir içinde meydana gelen 9 ayrı trafik kazasından biri olan Soydan Kavşağı'nda karşıya geçemeye çalışan yayaya çarpan otomobilin yoluna devam etmesi ve başka bir kişinin çarpan aracın arkasından koşuşturması anı yer alıyor.

 
 

 

 

 

Emniyet Müdürlüğü, kent merkezinde farklı tarihlerde meydana gelen trafik kazalarına ilişkin görüntüleri paylaştı. Kameraların kaydettiği görüntülerde, sürücü ve yayaların dikkatsizliğinin nelere mal olabileceği açıkça görülüyor.

MOBESE kameralarınca kaydedilen görüntülerden ilki, Cumhuriyet Caddesi'nde park halindeki aracından inen bir sürücünün açtığı kapının motosikletliye çarpması anını gösteriyor. Görüntünün devamında dengesini kaybeden motosikletlinin yaklaşık 2 metre havalandıktan sonra yola düşmesi ve arkadan gelen minibüsün altında kalması saniye saniye kaydediliyor.

İkinci görüntü ise Soydan Kavşağı'nda karşıya geçemeye çalışan yayaya çarpan otomobilin yoluna devam etmesi ve başka bir kişinin çarpan aracın arkasından koşuşturması anı yer alıyor.

Görüntüler arasında çimento mikserinin viraja hızlı girmesiyle üzerindeki tankın devrilmesi, ışık ihlali sonucu meydana gelen trafik kazası, trafiğin yoğun olduğu karayolunda bir ineğin yola çıkması ve trafik polislerine saldırması anı da gözüküyor.

Van |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler