son dakika haberleri

Survivor 2012 Survivor Ünlüler Gönüllüler

Survivor Ünlüler Gönüllüler 1.Bölüm İzle,Survivor Ünlüler Gönüllüler Yeni Bölüm İzle,2012 survivor,Survivor 2012 Ünlüler Gönüllüler İzle,Survivor yarışmacıları,survivor 2012 başvuru,survivor 2012 ünlüler,Survivor 2012 Yarişmacıları Kimler,Acun Ilıcalı 2012 Survivor izle,Acun Ilıcalı 2012 Survivor n

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
 Survivor 2012 Survivor Ünlüler Gönüllüler
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 19.03.2012  20:12:00 eklendi.


Show TV ekranlarında, Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği; şartların her hafta daha zorlaştığı bu yıl beşincisi düzenlecek olan 'Survivor Ünlüler-Gönüllüler' yeni sezonu ile Show TV ekranlarında.
 
 
7 ÜNLÜYE KARŞI 8 GÖNÜLLÜ
 
Dominik Cumhuriyeti'nden yapılacak yayınlarla seyircisiyle buluşacak olan "Survivor Ünlüler-Gönüllüler"'de ekranlardan tanıdığımız ve hayran kitleleri oluşturan ünlüler yarışıyor. Herkesin yakından tanıdığı 7 ünlüye karşı 8 gönüllü büyük ödül için yarışacak. Survivor'ın ünlüler kadrosunu Sibel Tüzün, Merve Büyüksaraç, Almeda, Mustafa Topaloğlu, Alp Kırşan, Nihat Alptuğ Altınkaya ve Doğuş oluşturuyor.
 
 
Gönüllüler kadrosunu ise, 27 yaşındaki oyuncu Gülen Gezmiş, 24 yaşındaki model Ece Begüm Yücetan, 22 yaşındaki öğrenci Asena Erdem, 25 yaşındaki medya ve iletişimci Şansın Oktay, 26 yaşındaki işletmeci Hayim Kohen, 27 yaşındaki mağaza işletmecisi Serhat Özcan, 22 yaşındaki öğrenci Cevher Pekçiçek ve 38 yaşındaki dansçı Hasan Yalnızoğlu oluşturuyor.
 
Uzun bir yolculuğun ardından Ünlüler ve Gönüllüler'in adaya ilk varış görüntüleri, verdikleri ilk tepkiler ve daha fazlası Show TV ekranlarında olacak.

  |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler