Manşetleri / Kapat
SÖRVAYVIR Survivor 2012 Survivor Ünlüler Gönüllüler 1. Bölüm (Show tv Canlı İzle) (Ayrıntılı Haber)
SÖRVAYVIR Survivor 2012 Survivor Ünlüler Gönüllüler 1. Bölüm (Show tv Canlı İzle) (Ayrıntılı Haber)
19.03.2012  20:12:02 eklendi.

Survivor Ünlüler Gönüllüler 1.Bölüm İzle,Survivor Ünlüler Gönüllüler Yeni Bölüm İzle,2012 survivor,Survivor 2012 Ünlüler Gönüllüler İzle,Survivor yarışmacıları,survivor 2012 başvuru,survivor 2012 ünlüler,Survivor 2012 Yarişmacıları Kimler,Acun Ilıcalı 2012 Survivor izle,Acun Ilıcalı 2012 Survivor n

Yorum Yaz

Show TV ekranlarında, Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği; şartların her hafta daha zorlaştığı bu yıl beşincisi düzenlecek olan 'Survivor Ünlüler-Gönüllüler' yeni sezonu ile Show TV ekranlarında.
 
 
7 ÜNLÜYE KARŞI 8 GÖNÜLLÜ
 
Dominik Cumhuriyeti'nden yapılacak yayınlarla seyircisiyle buluşacak olan "Survivor Ünlüler-Gönüllüler"'de ekranlardan tanıdığımız ve hayran kitleleri oluşturan ünlüler yarışıyor. Herkesin yakından tanıdığı 7 ünlüye karşı 8 gönüllü büyük ödül için yarışacak. Survivor'ın ünlüler kadrosunu Sibel Tüzün, Merve Büyüksaraç, Almeda, Mustafa Topaloğlu, Alp Kırşan, Nihat Alptuğ Altınkaya ve Doğuş oluşturuyor.
 
 
Gönüllüler kadrosunu ise, 27 yaşındaki oyuncu Gülen Gezmiş, 24 yaşındaki model Ece Begüm Yücetan, 22 yaşındaki öğrenci Asena Erdem, 25 yaşındaki medya ve iletişimci Şansın Oktay, 26 yaşındaki işletmeci Hayim Kohen, 27 yaşındaki mağaza işletmecisi Serhat Özcan, 22 yaşındaki öğrenci Cevher Pekçiçek ve 38 yaşındaki dansçı Hasan Yalnızoğlu oluşturuyor.
 
Uzun bir yolculuğun ardından Ünlüler ve Gönüllüler'in adaya ilk varış görüntüleri, verdikleri ilk tepkiler ve daha fazlası Show TV ekranlarında olacak.

 


Paylaş : FacebookFacebook, GoogleGoogle, YahooYahoo, DiggDigg, Del.icio.usDel.icio.us, TwitterTwitter

Yapılan Yorumlar

YORUMLAR
Haberi

Arkadadaşınıza Gönderin


Survivor Ünlüler Gönüllüler
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Gazetevan İhlas Haber Ajansı ve Doğan Haber Ajansına Abonesidir.
Yazılım ve Tasarım: VanWebTasarim
>