son dakika haberleri

Ak Parti Van İlçe Adayları Ne Zaman Açıklanacak? (Başkale Adayı Kim)

Gözler Başbakan'da. Ak Parti'nin Van'ın ilçe adaylarını ne zaman açıklayacağı merakla bekleniyor. İşte Ak Parti'nin Van'ın ilçelerinde kimleri aday göstereceği merak konusu..

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Ak Parti Van İlçe Adayları Ne Zaman Açıklanacak? (Başkale Adayı Kim)
Haber Yorumları
  • cudi 2014-01-14 bu kim biz tanımıyoruz böyle birini vallaha.
    kimseyide istemiyoruz ya mümkünse gelmesin. zaten o adayda gelmeyecek elbak a
  • esnaf 2014-01-14 çaldıranda bdp 14 başvuru var akp 1 başvuru var sebebi mevcut başkan yıldırım inşallah akp yanlış yapmaz çaldıranda
  • VANER 2014-01-13 Sddece vanlıyım dolayisıyla hemşehrilerimin malumu olan bazı gerçekleri hatırlatmalarda zarardan daha çok yararları var van hızla iyileşmekte olan hasta yatırımlar ilaç ama çok pahalı sponsoru iktidardır teferuata ne hacet beni anladığınızdan eminim
  • Ali Bilir 2014-01-13 cumhuriyet tarihinde ilkez ercişte sol bir partinin kazanma ihtimali var. bu ihtimal dahi Ercişlileri çok üzüyor. Bunun tek müsebbipi fatih Çiftçi ve Çetesidir. Osman başkan Çiftçi ile ilçede iki tur atsın kimse ona da oy vermez...

    Haber Tarihi : 13.01.2014  19:40:00 eklendi.

Van'da Ak Parti'nin ilçe adaylarını açıklayacağı tarih merakla bekleniyor. Özellikle Van'ın Büyükşehir Belediyesi olduktan sonra oluşan yeni ilçeleri daha da önem kazandı. İpekyolu, Tuşba ve Edremit ilçelerinde Ak Parti'nin kim aday gösterilecek.


BAŞKALE'DEN SÜPRİZ ADAY


Ak Parti'ye Van'ın Başkale İlçesi'nden Belediye Başkan Adaylığı için başvuru yapılmamıştı. Başkale için kimin aday göserileceği Van'da merak konusu. Başkale adayı Abdullah Aras Olabilir.


BAHÇESARAY'DA MUHAMMET AFFAN ORHAN


Van'ın Bahçesaray ilçesinde Muhammet Affan Orhan'ın aday gösterilmesi bekleniyor. Eski Belediye Başkanı Hayati Orhan'ın da adaylar arasında olduğu Bahçesaray adaylığında Osman Gülaçar'ın da tavrını Muhammet Affan Orhan'dan yana koyduğu belirtiliyor.


ERCİŞ ADAYI KİM OLACAK?


Van'ın büyük bir oy potansiyeline sahip olan ilçesi Erciş'te kimin aday gösterileceği de ayrı bir merak konusu. Burada mevcut Başkan Zülfikar Arapoğlu'na verilmeyeceği söyleniyor.

En Çok Okunanlar |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler