son dakika haberleri

Gökçe Özgül - Stop (O Ses Türkiye) - YouTube canlı izle

O Ses Türkiye Yarışmasında yine olanlar olacak.O Ses Türkiye yarışması yeni bölümü bugün akşam saatlerinde O Ses Türkiye Show tv ekranlarında olacak.O Ses Türkiye canlı izlemek için sitemizi takip ediniz...

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Gökçe Özgül - Stop (O Ses Türkiye) - YouTube canlı izle
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 25.12.2011  20:10:00 eklendi.

 Hadise ,Murat,Hülya,Mustafa Sandal kapışması 

O Ses Türkiye yepyeni bölümü ile pazar günü show tv ekranlarına geliyor.O Ses Türkiye bu pazar yani 25 aralık günü ekranda olacak.Yeni sesler yeni elemeler... Hadise ,Murat,Hülya,Mustafa Sandal kapışması devam ediyor..

 O Ses Türkiye en son bölüm izle 25 aralık show tv izle,O Ses Türkiye en son bölüm izle 25 aralık izle,O Ses Türkiye en son bölüm izle 25 aralık bölümü,O Ses Türkiye en son bölüm izle 25 aralık show tv fragman.  Show tv ekranlarında sizler ile beraber olacak olan O Ses Türkiye 25 Aralık 2011 Pazar akşamına yine damgasını vuracak. O Ses Türkiye Tüm dünyada yayınlandığı tüm ülkelerde izlenme rekorları kırdı. Acun Ilıcalı’nın hem yapımcılığını hem de sunuculuğunu üstlendiği O Ses Türkiye yeni bölümü olan en son bölümü ile 25 Aralık 2011 de saat 20.00 da. Show TV ekranlarının en bomba yarışma programı Yok Böyle Dans, Yetenek Sizsiniz Türkiye ve O Ses Türkiye ile reytingleri alt üst eden yarışma programı yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı son yarışma programı O Ses Türkiye ile izleyenleri yine ekranları başına toplamasını bildi.

 
Bu hafta yayınlanacak olan ve Pazar akşamına bol izleyici ile girecek olan O Ses Türkiye ile yine Düello akşamı bomba gibi geçecek. Jüriyi oldukça zora sokan ve düello için çıkacak olan yarışmacıları bu hafta yine zorlu bir sınav akşamı geçirecekler. Hem jüri hem de yarışmacıların kalbi güm güm atarken O Sesi arayacak olan jüri bakalım 18 Aralık 2011 Pazar akşamı neler yapacak? sakın kaçırmayın. 

O Ses Türkiye İzle 25 Aralık 2011 HD izle, O Ses Türkiye İzle 25 Aralık 2011 HD izleme, O Ses Türkiye İzle 25 Aralık 2011 kaliteli izle,O Ses Türkiye İzle 25 Aralık,O Ses Türkiye İzle 25 Aralık bölümü,O Ses Türkiye İzle 25 Aralık full izle,O Ses Türkiye 25 Aralık izle.

 O Ses Türkiye;  Yayınlandığı ilk ülke olan Hollanda’da izlenme rekorları kıran ‘The Voice of’, Amerika’da da yayına başladığı ilk günden itibaren büyük başarı elde etti.

Türkiye’nin en iyi seslerinden Murat Boz, Hülya Avşar,Mustafa Sandal ve Hadise'nin koçluk yapacağı yarışmada başarı için göz önünde bulunduracakları tek unsur ses olacak. Bu dört ünlü sanatçı sahneye sırtları dönük bir şekilde adayları görmeden sadece seslerini dinleyerek seçim yapacak. Her koç takımına 16 aday arayacak ve bu adayları Türkiye'nin O Sesi olmak içi beraberce kıyasıya yarışacak.
 
O Ses Türkiye 25 Aralık 2011 Pazar akşamına yine damgasını vuracak. Acun Ilıcalı’nın hem yapımcılığını hemde sunuculuğunu üstlendiği O Ses Türkiye yeni bölümü olan en son bölümü ile 25 Aralık 2011 de saat 20.00 da Show tv ekranlarında sizler ile beraber olacak. O Ses TürkiyeTüm dünyada yayınlandığı tüm ülkelerde izlenme rekorları kırdı. 
 
Yarışamanın ilk bölümlerinde yarışmacı çıktı şarkısını okudu. Onun şarkısını okuduğu anda Hadise, Hülya Avşar, Mustafa Sandal ve Murat Boz’dan oluşan jüri üyesinin yüzü dönük oluyor. Yani sadece beğendiği sese dönüyor ve ondan sonraki kısım yarışmacıya kalıyordu. Yani eğer birden fazla jüri üyesi dönerse, yarışmacı kafasında olan jüriyi seçiyor ve onun takımına katılıyordu.
 
 Şimdi ise Düello lar başladı. Her jüri üyesi takımında bulunan iki sese bir şarkı yorumlatıyor ve yorumlattığı parçayı en iyi okuyan bir kişiyi seçiyor. Bakalım 25 Aralık 2011 Pazar akşamı yayınlanacak olan O Ses Türkiye yeni bölüm de kimler elenecek kimler düello nun galibi olacak.O Ses Türkiye 25 Aralık ta yayınlanacak olan en son bölüm ile sizleri bekliyor olacak. 
 
 
 O Ses Türkiye izle

 Show Tv Ekranlarının en güzel yarışma programı O Ses Türkiye 25 Aralık 2011 Pazar akşamı bomba gibi bir bölüm ile geliyor; Yayınlandığı ilk ülke olan Hollanda’da izlenme rekorları kıran ‘The Voice of’, Amerika’da da yayına başladığı ilk günden itibaren büyük başarı elde etti. Türkiye’nin en iyi seslerinden Murat Boz, Hülya Avşar, Mustafa Sandal ve Hadise'nin koçluk yapacağı yarışmada başarı için göz önünde bulunduracakları tek unsur ses olacak. 
O Ses Türkiye Canlı İzle Show tv canlı izle

 
Artık Düello başlamıştır. Heyecanlı kapışmada kimi zaman hüzün kimi zaman ise neşe dolu haftalar geçiren hem jüri hem de yarışmacılar, Pazar akşamı büyük kapışma devam edecek. Her koç takımına 16 aday arayacak ve bu adayları Türkiye'nin O Sesi olmak içi beraberce kıyasıya yarışacak O Ses Türkiye 25 Aralık 2011 Pazar akşamına yine damgasını vuracak. Acun Ilıcalı’nın hem yapımcılığını hem de sunuculuğunu üstlendiği O Ses Türkiye yeni bölümü olan en son bölümü ile 25 Aralık 2011 de saat 20.00 da Show tv ekranlarında sizler ile beraber olacak.

O Ses Türkiye Canlı İzle Show tv canlı izle
O Ses Türkiye Tüm dünyada yayınlandığı tüm ülkelerde izlenme rekorları kırdı. Yarışmamanın ilk bölümlerinde yarışmacı çıktı şarkısını okudu. Onun şarkısını okuduğu anda Hadise, Hülya Avşar, Mustafa Sandal ve Murat Boz’dan oluşan jüri üyesinin yüzü dönük oluyor. Yani sadece beğendiği sese dönüyor ve ondan sonraki kısım yarışmacıya kalıyordu. Yani eğer birden fazla jüri üyesi dönerse, yarışmacı kafasında olan jüriyi seçiyor ve onun takımına katılıyordu. Şimdi ise Düello lar başladı. Her jüri üyesi takımında bulunan iki sese bir şarkı yorumlatıyor ve yorumlattığı parçayı en iyi okuyan bir kişiyi seçiyor. Bakalım 25 Aralık 2011 Pazar akşamı yayınlanacak olan O Ses Türkiye yeni bölüm de kimler elenecek kimler düello nun galibi olacak. O Ses Türkiye 25 Aralık ta yayınlanacak olan en son bölüm ile sizleri bekliyor olacak. 
O Ses Türkiye 18 Aralık Cagri Emrah ve Fatma İşcan 'Bir Teselli Ver' videosu izle
 
Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı"nın üstlendiği dünyaca ünlü yarışma 'The Voice"ın Türkiye versiyonu "O Ses Türkiye' 18 Aralık 2011 Yeni bölümde Çağrı Emrah ile Fatma İşcan'ın düellosu yarışmanın jürisi Hülya Avşar'ı gözyaşlarına boğdu. İşte o a
 
O Ses Türkiye'nin 18 Aralık 2011 bölümüne Hülya Avşar'ın yarışmacıları Çağrı Emrah ile Fatma İşcan'ın düellosu geceye damga vurdu. Orhan Gencebay'dan 'Bir Teselli Ver' şarkısını seslendiren yarışmacılar, stüdyodaki izleyicilerden ve Jürilerden gelen yoğun istek üzerine şarkıyı tekrar seslendirdi. 
Çağrı ile Fatma'nın düetinden çok etkilenen Hülya Avşar kendini tutamayarak hüngür hüngür ağladı.Yarışmacılar arasında tercih yapmakta zorlanan Hülya Avşar yine gözyaşlarına hakim olamadı. Kıyasıya geçen düellonun galibi ise Fatma oldu.
 

 |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler