son dakika haberleri

NEVŞEHİR SEÇİM SONUÇLARI ~ 2011 GENEL SEÇİMLERİ NEVŞEHİR SONUÇLARI ~ Ak Parti CHP MHP BDP ne kadar oyaldı?(Ayrıntılı Haber)

Nevşehir seçim sonuçları, 12 haziran Nevşehir seçim sonuçları, Nevşehirda ak parti ne kadar oy aldı, Nevşehirda chp ne kadar oy aldı, Nevşehirda mhp ne kadar oy aldı, www.gazetevan.com, Nevşehirda bdp ne kadar oy aldı, Nevşehir ak parti oy oranı, Nevşehir chp oy oranı, Nevşehir mhp oy oranı, Nevş

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
NEVŞEHİR SEÇİM SONUÇLARI ~  2011 GENEL SEÇİMLERİ NEVŞEHİR SONUÇLARI ~ Ak Parti CHP MHP BDP ne kadar oyaldı?(Ayrıntılı Haber)
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 12.06.2011  17:49:00 eklendi.

2011 Nevşehir Genel Seçim Sonuçlarını enhızlı bir şekilde www.gazetevan.com’dan öğrenebilirsiniz. Türkiye günlerdir nefesini tutNevşehirbu seçimi ve sonuçlarını bekliyordu. Nevşehir ili 2011 genel seçim sonuçları belli oluyor. Nevşehir’da Ak Parti ne kadar oy aldı?  Nevşehir’da CHP ne kadar oy aldı? Nevşehir’da MHP ne kadar oy aldı? Nevşehir’da MHP ne kadar oy aldı? Tüm bu soruların cevabını 12 Haziran 2011 günü bu sayfada bulabileceksiniz.

 

Bir tarafta çılgın projelerle halkın karşısına çıkan Ak Parti, diğer tarafta yoksulluk ve işsizlik temelli politikalarla öneçıkan CHP, diğer bir yanda kasetskandallarıyla sarsılan ve barajın altında mı üstündemi kalacağı tartışılan MHP, bir yandanda Doğu ve Güneydoğu’nun sorunlarını öne çıkaran BDPvar. Gözler sandıklardan gelecek ilk sonuçlarda. Nevşehir’da hangi parti birinci çıkacak? Nevşehir’da hangi parti kaç tane milletvekili çıkaracak? Herkesin günlerdir tartıştığı ve sonucumerakla beklediği bu seçimlerin sonucunda süprizyaşanıp yaşanmayacağıda enbüyük merak konusu.

·  Genel Bilgiler ve Duyurular

İl - İlçe Seçmen ve Sandık Sayıları

Milletvekili Kesin Aday Listeleri

Yüksek Seçim Kurulu Basın Açıklaması

Milletvekili Geçici Aday Listeleri

Siyasi Partilerin birleşik oy pusulasındaki yerleri

 

Nevşehir seçim sonuçları 12 Haziran günü bu sayfada olacak. Bu haber www.gazetevan.com tarafından yazılmış ve seçim günü görsel grafikler ve akıcıverilerle insanların bilgilendirilmesi amacıyla yapılmıştır.

 

Nevşehir Genel Seçim Sonuçları Haziran 2011 başlığıyla yayınladığımız haberimizin içeriği 12 Haziran akşamı seçim yasakları sona erirermez objektif ve taraflılıktan uzak bir şekilde sizlerle paylaşacağız.

Siyaset |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler