Manşetleri / Kapat
NEVŞEHİR SEÇİM SONUÇLARI ~ 2011 GENEL SEÇİMLERİ NEVŞEHİR SONUÇLARI ~ Ak Parti CHP MHP BDP ne kadar oyaldı?(Ayrıntılı Haber)
NEVŞEHİR SEÇİM SONUÇLARI ~  2011 GENEL SEÇİMLERİ NEVŞEHİR SONUÇLARI ~ Ak Parti CHP MHP BDP ne kadar oyaldı?(Ayrıntılı Haber)
12.06.2011  17:49:00 eklendi.

Nevşehir seçim sonuçları, 12 haziran Nevşehir seçim sonuçları, Nevşehirda ak parti ne kadar oy aldı, Nevşehirda chp ne kadar oy aldı, Nevşehirda mhp ne kadar oy aldı, www.gazetevan.com, Nevşehirda bdp ne kadar oy aldı, Nevşehir ak parti oy oranı, Nevşehir chp oy oranı, Nevşehir mhp oy oranı, Nevş

Yorum Yaz

2011 Nevşehir Genel Seçim Sonuçlarını enhızlı bir şekilde www.gazetevan.com’dan öğrenebilirsiniz. Türkiye günlerdir nefesini tutNevşehirbu seçimi ve sonuçlarını bekliyordu. Nevşehir ili 2011 genel seçim sonuçları belli oluyor. Nevşehir’da Ak Parti ne kadar oy aldı?  Nevşehir’da CHP ne kadar oy aldı? Nevşehir’da MHP ne kadar oy aldı? Nevşehir’da MHP ne kadar oy aldı? Tüm bu soruların cevabını 12 Haziran 2011 günü bu sayfada bulabileceksiniz.

 

Bir tarafta çılgın projelerle halkın karşısına çıkan Ak Parti, diğer tarafta yoksulluk ve işsizlik temelli politikalarla öneçıkan CHP, diğer bir yanda kasetskandallarıyla sarsılan ve barajın altında mı üstündemi kalacağı tartışılan MHP, bir yandanda Doğu ve Güneydoğu’nun sorunlarını öne çıkaran BDPvar. Gözler sandıklardan gelecek ilk sonuçlarda. Nevşehir’da hangi parti birinci çıkacak? Nevşehir’da hangi parti kaç tane milletvekili çıkaracak? Herkesin günlerdir tartıştığı ve sonucumerakla beklediği bu seçimlerin sonucunda süprizyaşanıp yaşanmayacağıda enbüyük merak konusu.

·  Genel Bilgiler ve Duyurular

İl - İlçe Seçmen ve Sandık Sayıları

Milletvekili Kesin Aday Listeleri

Yüksek Seçim Kurulu Basın Açıklaması

Milletvekili Geçici Aday Listeleri

Siyasi Partilerin birleşik oy pusulasındaki yerleri

 

Nevşehir seçim sonuçları 12 Haziran günü bu sayfada olacak. Bu haber www.gazetevan.com tarafından yazılmış ve seçim günü görsel grafikler ve akıcıverilerle insanların bilgilendirilmesi amacıyla yapılmıştır.

 

Nevşehir Genel Seçim Sonuçları Haziran 2011 başlığıyla yayınladığımız haberimizin içeriği 12 Haziran akşamı seçim yasakları sona erirermez objektif ve taraflılıktan uzak bir şekilde sizlerle paylaşacağız.

Paylaş : FacebookFacebook, GoogleGoogle, YahooYahoo, DiggDigg, Del.icio.usDel.icio.us, TwitterTwitter

Yapılan Yorumlar

YORUMLAR
Haberi

Arkadadaşınıza Gönderin


Siyaset
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Gazetevan İhlas Haber Ajansı ve Doğan Haber Ajansına Abonesidir.
Yazılım ve Tasarım: VanWebTasarim
>