Manşetleri / Kapat
Orhan Behçet belediye başkanı adayı
Orhan Behçet belediye başkanı adayı
24.10.2013  16:06:00 eklendi.

Van’ın Muradiye İlçesi AK Parti belediye başkanı aday adayı ilk müracaatı Orhan Behçet yaptı.

Yorum Yaz


AK Parti hizmet bürosuna bir kalabalık ile birlikte gelen Orhan Behçet Belediye Başkanlığına aday aday olduğuna dair müracaat dosyasını İlçe başkanı Kemal Polat’a verdi.


Halkımıza Hizmetkâr Olmaya Adayım.

 Orhan Behçet AK Parti’den Muradiye Belediye Başkanlığı için adaylık başvurusunu Muradiye İlçe Binasına gelerek yaptı. Başvuruyu yapan Orhan Behçet ifadelerinde “ Sayın Başkanım Muradiye Belediye başkanlığına talibim. Halkımıza hizmetkâr olmaya adayım.

 

 

 

Muradiye’nin temel sıkıntılarına çözüm üretmek, ilçe gençliğinin önünü açmak, gelecek kuşaklara örnek olmak, ilçeme ve ilçem insanlarına en güzel şekilde hizmet etmek en büyük hedef ve gayemdir. Halkımızın en büyük sesi hizmet edecek olana adaylık verilmesidir.

 

 

Partimizin halkımızın sesine kulak vereceğine inancım ve itimadım tamdır. Hasbelkader adaylığım uygun görülürse partimizi, teşkilatımızı mahcup etmeyeceğimi ve halkımıza hizmette sınırı tanımayacağımı taahhüt ederim dedi.AK Parti ilçe başkanı Kemal Polat; “Orhan Behçet’i yakinen bildiğimiz tanıdığımız bir hemşerimizdir. Partimizi tercih ettiği için ve ilk müracaat edenlerden olduğu için ayrıca memnuniyet duymaktayız. Partimize müracaatlar başlamıştır.

 

 

 

Bizimle siyaset yapmak isteyen, ben Muradiye’ye AK Partiden hizmet etmeyi ve aday adayı olmak istiyorum diyen her hemşerimizi partimize bekliyoruz. İnşallah hep birlikte aday adayların içinden bir kardeşimizle yola devam ederek, diğer arkadaşlarımızla da partimize hizmet etmeyi sürdüreceğiz.

 

 

Kapımız her Muradiyeliye açıktır. Müracaatlar 30.10.2013 tarihine dek sürecektir. Orhan Beyin aday adaylığı partimize ve ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyor hayırlı olmasını diliyorum dedi.


Orhan Behçet Kimdir?1969 yılında Van’nın Muradiye ilçesinde doğdum. İlk,orta ve liseyi Muradiye’de okudum. Anadolu Üniversitesi İktisat fakültesini bitirdim. Uzun süre babamın yanında ticaretle uğraştım. Askerliğimi Diyarbakır’da kısa dönem olarak yaptım.

 

 

2001-2002 eğitim öğretim döneminde İlçemiz Topuzarpa köyünde vekil öğretmenlik yaptım. 2002 yılında Muradiye SYDV’ında Sosyal Hizmet Uzmanı olarak işe girdim.2011 Genel Seçimlerinde AK PARTİ’den Milletvekili aday adayı oldum. 2013 yılında AK PARTİ’nin siyaset akademisini başarı ile bitirdim. Evli ve 3 çocuk babasıyım. İngilizce bilmekteyim.

Paylaş : FacebookFacebook, GoogleGoogle, YahooYahoo, DiggDigg, Del.icio.usDel.icio.us, TwitterTwitter

Yapılan Yorumlar

YORUMLAR
Haberi

Arkadadaşınıza Gönderin


Muradiye
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Gazetevan İhlas Haber Ajansı ve Doğan Haber Ajansına Abonesidir.
Yazılım ve Tasarım: VanWebTasarim
>