Manşetleri / Kapat
İŞTEE ! Muhteşem Yüzyıl 24. en son Bölüm 22 Haziran 2011 Sezon Finali İzle - Muhteşem Yüzyıl Sezon Finali izle
İŞTEE ! Muhteşem Yüzyıl 24. en son Bölüm 22 Haziran 2011 Sezon Finali İzle - Muhteşem Yüzyıl Sezon Finali izle
28.06.2011  20:28:01 eklendi.

24.Bölüm Sezon Finali izle, Muhteşem Yüzyıl 24.Bölüm Sezon Finali son bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl 24.Bölüm Sezon Finali izle, Muhteşem Yüzyıl 24.Bölüm Sezon Finali en son bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl 24.Bölüm Sezon Finali dizi izle. Muhteşem Yüzyıl Muhteşem Yüzyıl izle, Muhteşem Yüzyıl 24.bölüm fragm

Yorum Yaz

Ekranların en tartışmalı ve reyting rekortmeni olan Muhteşem Yüzyıl dizisi 22 Haziran 2011 Çarşamba günü yayınlanacak olan en son ve en yeni bölümü olan Muhteşem Yüzyıl 24.Bölüm ile sezon finali ne girecektir.22 haziran da yayınlanacak olan Muhteşem Yüzyıl sezon finalin de Nigar ın mektubu İbrahim paşa’ya yakalattığını Hürrem’e söyleyip söylemediği izleyiciler merak konusu olmuştur. Acaba İbrahim paşa Bildiğini Hürrem’e söyleyecek mi? 

 

 

Muhteşem Yüzyıl sezon finali nde Nigar zor bir duruma düşmüştür. Nedeni ise mektubu yakalattığını Damat İbrahim Paşa’nın Leo ile Hürrem’in arasında ki ilişkiden haberdar olduğunu söyleyememiştir. Yapması gereken tek şey Hürrem’i Leo ile buluşmasını engellemek olacaktır. Fakat bunu da yapamayacaktır. Çünkü Hürrem onu dinlemeyecektir. 

 

Damat İbrahim paşa Bahçe de pusuya yatmış Hürrem ile Leo nun buluşmasını beklemektedir.Acaba Hürrem ile Leo buluşması Damat İbrahim paşa tarafın dan yakalanacak mı? Muhteşem Yüzyıl izle. Muhteşem Yüzyıl 24.Son Bölüm İzle. Muhteşem Yüzyıl son bölüm full dizi izle. Muhteşem Yüzyıl sezon finali izle. 

 

Nigar Sümbül Ağa’nın kendisini şikâyet ettiğini anlamıştır. Hatice Saray da vereceği yemek daveti ile ilgili olarak hazırlıklar yapmaktadır. Hatice yemeğe davetli olarak gelen Gritti’nin kız kardeşinin güzelliğinden ve hanımefendiliğin den rahatsızlık duymaktadır. Gritti sezon bölümü full dizi izle. Gritti 22 Haziran 2011 Çarşamba izle.

Paylaş : FacebookFacebook, GoogleGoogle, YahooYahoo, DiggDigg, Del.icio.usDel.icio.us, TwitterTwitter

Yapılan Yorumlar

YORUMLAR
Haberi

Arkadadaşınıza Gönderin


Muhteşem Yüzyıl
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Gazetevan İhlas Haber Ajansı ve Doğan Haber Ajansına Abonesidir.
Yazılım ve Tasarım: VanWebTasarim
>