son dakika haberleri

Kalecik Tokilerin çekilişi ne zaman?

-VAN MERKEZDE İKİNCİ KURA ÇEKİMİ 25 EYLÜL’DE YAPILACAK

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Kalecik Tokilerin çekilişi ne zaman?
Haber Yorumları
  • serdar 2012-09-21 tamam yusuf kardeş gel tokilerimizi değiştielim telefon numaran nedir?
  • barış 2012-09-21 bunların evle konutla alakası yok sadece toplu insan barınakları.hepsini 3 tane küçük oda olarak estetikten yoksun yapmak zorundamıydınız. sanki bedava mı veriyorsunuz. siz hizmet değil ticaret yapıyorsunuz ve insan lar mecbur olduğu için alacaklar. tek avantajı ödeme planı.
  • vanlı 2012-09-21 van mererkze en yakın toki kaleciktir edremit çok uzak ve ilçe ben bilmiyorum alırmıyım bize de edremit çıkmış
  • selooo 2012-09-21 gitmeden görmeden karar vermeyin..edremitte ne var kalecik merkeze daha yakın ve çok daha değerli.
  • salih 2012-09-21 Bu nası kura belirleme benim evim yalım erezin karşısında yani vali mithat bey mahallesinde kalecik erciş yolu üzerinde ne yapalım bizim dayımız yok en iyiisimi almaktan vazgeçellim bu kadar haksızlığa pes doğrusu.
  • yusuf 2012-09-21 ya arkadaş torpil diyonda, bende edremitte ne işim var keşke kalecik bize verilse diyordum. çok seviyorsan edremiti gel takas edelim.
  • serdar 2012-09-21 Kardeşim vali mitatbey mahallesinin ne işi var orda kalecik nere bizim mahalle nere o konutta size olsun zaten dünyanın neresinde torpil yokki kardeş
  • mehmet 2012-09-20 Vali mithatbey mahallesinin kalecikte ne işi var kadeşim ben konutumu almaktan vazgeçtim torpillileride kevenliye edremite yerleştirirsiniz artık....

    Haber Tarihi : 20.09.2012  16:45:00 eklendi.


 

-KALECİK KONUTLARI  İÇİN KURA ÇEKİLİYOR

 

-KURA ÇEKİMİNE İÇİŞLERİ BAKANI ŞAHİN KATILACAK

-2.045  KONUT DAHA TESLİM EDİLİYOR

23 Ekim ve 9 Kasım tarihlerinde Van’da meydana gelen depremler sonrasında evleri ağır hasar gören vatandaşlar için Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından yaptırılan deprem konutlarının ikinci kura çekimi  25 Eylül Salı günü İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin’in katılımı ile gerçekleşecek.

 

    

Kalecik mevkiinde depremzedeler için yaptırılan 2.045 adet konutun kurası 25 Eylül 2012 Salı günü saat:11:00’da Anadolu Öğretmen Lisesi Kapalı Spor Salonu’nda çekilecek. 

 

 

İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, Van Valisi Münir Karaloğlu, Van milletvekilleri, TOKİ ve AFAD yetkililerinin de katılacağı kura çekimi 2 gün sürecek. Kalecik mevkiinde yapılacak konutların kura çekimine  Van-Merkez’e bağlı Abdurrahman Gazi,  Altıntepe, Seyrantepe, Şemsibey, Yalı, Selimbey ve Vali Mithatbey Mahalleleri’nde hak sahibi olan  vatandaşlar katılacak. 

Van |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler