son dakika haberleri

KYK Burs Sonuçları (2011-kyk.gov.tr) Açıklandı (mY)

KYK Burs Sonuçları Açıklandı İşte Sonuçlar (KYK 2011-2012)

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
KYK Burs Sonuçları (2011-kyk.gov.tr) Açıklandı (mY)
Haber Yorumları
  • ceren 2011-12-09 ne biçim bir devlettır bu ya
  • matta 2011-12-04 hem açıklandı diyosunuz siteye girincede aralık ayında açıklanacak diyorsunuz türkçe dersi verelim size ihtiyacınız var

    Haber Tarihi : 02.12.2011  17:20:00 eklendi.

Bir yükseköğretim programına yerleşmeye hak kazanarak üniversite hayatına başlayanlar ve ara sınıflarda okuyup da burs almaya hak kazanamayan ancak yeniden başvuru yapanlar için Kredi Yurtlar Kurumu 2011-2012 öğretim dönemi burs sonuçları önceki yıllarda olduğu gibi aralık ayı içerisinde açıklanacaktır. Son üç yıldır kyk ile ilgili yurt, burs ve kredi hakkında aktuelblog’da birçok paylaşımda bulunduk ve burs başvuruda bulunanlar ve önceki yıllarda yurt, burs ya da kredi imkanlarından faydalanan öğrencilerin deneyimlerini yorum olarak açtığımız birçok başlıkta paylaştılar. Hal böyle olunca bizler de bu konuda deneyim kazandık ve geçtiğimiz yıllarda olduğu üzere bu yıl da kyk burs sonuçları ‘nın Aralık ayında açıklanacağını düşünüyoruz.

2011-2012 KYK Yurt başvuru sonuçları için tıklayınız...

Konuyla ilgili paylaşımları ve yorumları görmek için sitemizde yer alan 2011-2012 Yurtkur-KYK Yurt-Burs Kredi Başvuru Sonuçları başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz. Elbette ki sonuçların açıklanacağı tarih için de kyk.gov.tr adresinden faydalanabilir, burslar açıklandığında T.C. kimlik numaranız ile sorgulama yaparak burs sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.


 

Güncel |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler