son dakika haberleri

İşte Kurtlar vadisi pusu 251. yeni bölüm fragmanı tıkla izle. Kurtlar vadisi pusu yeni bölümü ile atv de canlı izle

kurtlar vadisi pusu 125. bölüm özeti, kurtlar vadisi pusu son bölüm özeti izle, kurtlar vadisi pusu son bölüm, kurtlar vadisi pusu son bölüm izle, kvp son bölüm, kurtlar vadisi pusu 126. bölüm fragmanı, kurtlar vadisi pusu yeni bölüm fragmanı

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
İşte Kurtlar vadisi pusu 251. yeni bölüm fragmanı tıkla izle. Kurtlar vadisi pusu yeni bölümü ile atv de canlı izle
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 14.05.2011  21:38:01 eklendi.

19 mayıs kurtlar vadisi pusu 126.bölüm fragmanı sabırsızlıkla bekleniyor. GazeteVan muhabirinin edindiği bilgiye göre,

Kurtlar vadisi pusu 12 mayıs 2011 akşamı nefes kesen bir bölümle izleyicilerin karşısına çıktı. Polat alemdar devlet erkanını korumak için karargah 'ın içine girdi. Ersoy ulubey özel harekatçı polislerin arasına kendi adamını sokmuş ve çatılardaki keskin nişancıları vurdu.

Polat alemdar çatıdaki ersoy 'un adamı keskin nişancıyı vurdu. Ersoy 'un diğer adamları makinalı tüfekler ile birliğe saldırdı fakat polat alemdar durdurdu.

Nazife anne 'nin ameliyatı başarısız geçti. Ameliyat sonrası doktor artık yüreyemiyeceğini söyledi ve polat ailesi yıkıldı. Ersoy 'un adamı cumhurbaşkanının karşısına çıkıp saplık problemleri ile yönetimi meclise devretmesini istedi. Ersoy 'un kendisini öldüreceğini söyledi.

Cumhurbaşkan 'ı devlet erkanını hemen toplantıya çağırdı. Başbakan olmak üzere herkesi toplantıya çağırdı. Ersoy ulubey 'in sağ olarak ele geçirilmesini istedi devlet büyükleri. BUnun için operasyon başladı. İstihbaratçılar ersoy 'un evini dinliyor gözetliyor.

Başbakan Aron feller 'i ve Almanya 'yı çağırıp restini çekti. Aron feller 'de ilk iş olarak Şamir 'e 24 saat verdı türkiye 'den gitmesi için.

Ersoy 'un evine operasyon başladı. Abdülhey operasyon için polat 'a haber verdi. Operasyona katılacak olan polat alemdar neler yapacak.

12 mayıs 2011 kurtlar vadisi pusu 125.bölüm izlemek için pana film 'in resmi web adresinden izleyebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak kurtlar vadisi pusu en son bölümlerine 'de ulaşabilirsiniz.

 ETİKETLER: kurtlar vadisi pusu 125.bölüm özeti, kurtlar vadisi pusu son bölüm özeti izle, kurtlar vadisi pusu son bölüm, kurtlar vadisi pusu son bölüm izle, kvp son bölüm 

 |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler