son dakika haberleri

Fatmagülün Suçu Ne 53. Bölüm Fragmanı İzle (Youtube videosu) Son Özet

Fatmagülün Suçu Ne 53. Bölüm Fragmanı Seyret. Fatmagülün Suçu Ne 53. Bölüm Fragmanı çıktı. Fatmagülün Suçu Ne 53. Bölüm Fragmanı izlemek için sitemize bakmanız yeterli. Fatmagülün Suçu Ne 53. Bölüm Fragmanı işte sizler için...

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Fatmagülün Suçu Ne 53. Bölüm Fragmanı İzle (Youtube videosu) Son Özet
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 03.12.2011  09:04:06 eklendi.

 Fatmagülün Suçu Ne 53. Bölüm Fragmanı Kanal D ekranlarında henüz yayınlanmadığı için sitede yer almamaktadır. Fragman ekranlarda yer aldıktan çok kısa bir süre sonra bu başlık altında yer alacaktır.

 
 1 Aralık Perşembe günü ekranlara gelecek olan yeni bölümü merak içerisinde bekleniyor.
 
 
 
 
Fatmagülün Suçu Ne 53. Bölüm Fragmanı yayınlanmadan önce gecen bölümde neler yaşandı kısaca bir göz atalım;
 
  Fatmagül’e toplumun her kesiminden verilen anlamlı destek, Yaşaranlar üstünde büyük bir baskı oluşturur. Mahkeme gününe kadar yaşanan gelişmelerden sonra, Yaşaranlar bu duruşmadan kendileri adına olumsuz bir kararın çıkabileceğinin farkındadır. Erdoğan ve Münir’in mahkeme öncesindeki son çırpınışları, Fatmagüller cephesindeki umutlu bekleyişi bozamaz. Mukaddes ve Meltem’den sonra Leman’ın da son anda Fatmagül’ün lehine şahit olmaya karar vermesi, mahkemenin kaderini değiştirecek bir gelişme olur.  www.gazetevan.comReşat Yaşaran’ın Leman’a engel olmak için verdiği emirler ise beklenmedik bir şekilde ayağına dolanır. Mahkeme salonuna ulaşan kötü haber, Yaşaranlar adına duruşmanın önüne geçer. Son gelişmelerden sonra Nil’i tamamen kaybeden Erdoğan’ın tek derdiyse Fatmagüller’den intikamını almaktadır. Mustafa’nın yeniden Yaşaranlar için çalıştığını ortaya çıkaran Fahrettin, Kerim’in yardımlarına gösterdiği tepki karşısında ne yapacağını bilemez. Ağabeyinin babasını asla affetmeyeceğini düşünen Deniz, bu olaydan sonra Avustralya’ya dönmeleri konusunda Fahrettin’i ikna eder. Münir ve Kadir duruşma salonunda karşılıklı kozlarını paylaşırken, mahkemenin sonucu herkes tarafından büyük bir merakla beklenir. Hakimin kararını açıklamasıyla birlikte, Fatmagül ve Kerim’in arkasına aldığı rüzgâr tersine esmeye başlayacaktır.
Fatmagülün Suçu Ne 53. Bölüm Fragmanı Seyret. Fatmagülün Suçu Ne 53. Bölüm Fragmanı çıktı. Fatmagülün Suçu Ne 53. Bölüm Fragmanı izlemek için sitemize bakmanız yeterli. Fatmagülün Suçu Ne 53. Bölüm Fragmanı yayınlanmadı.
 
Fatmagül'ün Suçu Ne 53. Bölüm Fragmanı yayınlandığı anda sitemizde eş zamanlı sizlerle olacaktır. www.gazetevan.com

 |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler