son dakika haberleri

Başbakan Erdoğan'ın Balkon Konuşması CANLI İZLE ~ Fenomen Seçim Sonuçları burdantakipet! 12 Haziran 2011

Başbakan Erdoğan 12 Haziran Seçimlerinin galibi olarak çıktı. Başbakan Erdoğan'ın Ak Parti Genel Merkezi'ndeki meşhur balkon konuşması bekleniyor. Sitemizden Başbakan Erdoğan'ın meşhur balkon konuşmasını canlı olarak izleyebilirsiniz..Başbakan balkon konuşması izle, Tayyip Erdoğan 12 Haziran Balkon

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Başbakan Erdoğan'ın Balkon Konuşması CANLI İZLE ~ Fenomen Seçim Sonuçları burdantakipet! 12 Haziran 2011
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 12.06.2011  19:38:00 eklendi.

Başbakan balkon konuşması izle, Tayyip Erdoğan 12 Haziran Balkon konuşması izle, Başbakan Erdoğan balkon konuşmasında neler dedi, Erdoğan'ın balkon konuşması izle, balkon konuşması, www.gazetevan.com, başbakan Erdoğan seçim zaferi sonrası neler dedi, AKP balkon konuşması başbakanın sözleri izle, başbakan erdoğanın 12 haziran seçimleri konuşması canlı izle www.gazetevan.com

AK Parti Genel Merkezi'nde seçim sonuçlarına ilişkin yapılan hazırlıklar tamamlandı. Basın mensuplarının seçim sonuçlarını daha rahat izleyebilmesi için 3 adet dev ekran kuruldu. Televizyon kanallarının yayın yapabilmesi için de masalar oluşturuldu.www.gazetevan.com

Başbakan Erdoğan'ın seçim sonuçlarının açıklanmasından sonra konuşma yapacağı belirtilen ''balkon''da da hazırlıklar tamamlandı. 
www.gazetevan.com Seçim sonuçlarının açıklanmaya başlanmasının ardından, AK Parti Genel Merkezi’ne "Teşekkürler Türkiye" yazıları asıldı.

AK Parti’nin, ilk sonuçlara göre yüzde 50’nin üzerinde oy aldığınıngörülmesinin ardından AK Parti Genel Merkezinde de hareketlilik yaşanmaya başlandı. Partililer, genel merkezin önünde toplanırken, ana giriş kapısının iki yanına da "Teşekkürler Türkiye" ve "Biz birlikte Türkiye’yiz" yazıları asıldı.

ERDOĞAN ANKARA'YA HAREKET ETTİ

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak "ANA" ile saat 18.10’da Ankara’ya hareket etti.

Başbakan Erdoğan’ı, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’ndan İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu ile öteki ilgililer uğurladı. 
www.gazetevan.comErdoğan ile eşi Emine ve kızı Sümeyye Erdoğan da Ankara’ya gitti.

GENEL MERKEZDE YOĞUN GÜVENLİK ÖNLEMLERİ


Seçim sonuçları beklenirken AK Parti Genel Merkezi’nde yoğun güvenlik önlemleri alındı.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim sonuçlarını genel merkezden takip etmesi beklenirken, güvenlik güçleri de AK Parti Genel Merkezi’nde yoğun güvenlik önlemleri aldı.
www.gazetevan.comParti genel merkezinin çevresinde güvenlik hattı oluşturulurken, sadece görevli olanların partiye girmesine izin veriliyor.

Başbakanlık Koruma Müdürlüğüne bağlı bomba arama ekipleri de basın mensupları için AK Parti Genel Merkezi’nde oluşturulan merkezi, canlı yayın için parti önünde oluşturulan alanı ve canlı yayın araçlarını boşalttırarak, iki dedektör köpekle bomba araması yaptı.
www.gazetevan.com Bu arada parti genel merkezinin önünde bulunan otoparka da araçlar alınmazken, bu alana üç adet sinevizyon yerleştirildi.

Bir döner firması da otopark alanında stant oluşturdu.

Günün Haberleri |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler