Manşetleri / Kapat
BDP Van'da hangi isimleri aday gösterdi? - Van Haberleri
BDP Van'da hangi isimleri aday gösterdi? - Van Haberleri
09.04.2011  09:44:00 eklendi.

BDP 12 Haziran 2011 de yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimlerinde destekleyeceği bağımsız adayların bir kısmını bu gün açıkladı.

Yorum Yaz

BDP' DEN BÜYÜK SÜPRİZ!

BDP 12 Haziran 2011 de yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimlerinde destekleyeceği bağımsız adayların bir kısmını bu gün açıkladı.

BDP'nin Van'dan göstereceği adaylar arasında çok çarpıcı iki isim de bulunuyor. Van'da 4 adayla seçime girecek olan BDP'nin Adayları ; Şerafettin Elçi, Leyla Zana, Özdal Üçer ve Alaattin Akdaş.

KADEK Genel Başkanı ve Kürt Siyasetinin en önemli isimlerinden biri olarak kabul edilen Şerafettin Elçi ile birlikte Leyla Zana'nın Van'dan aday gösterilmesi bazı çevrelerce sürpriz olarak nitelendirilirken, BDP'nin ciddi ve önemli bir hamle yaptığı şeklinde yorumlanıyor.

vanguncel

Paylaş : FacebookFacebook, GoogleGoogle, YahooYahoo, DiggDigg, Del.icio.usDel.icio.us, TwitterTwitter

Yapılan Yorumlar
adil-2011-04-09
ewt
ewt katılıyorum leyla zanaya sözüm yok saygım var. ama diğer üç aday için ewt bdp derin devlet olmuş.
mesih-2011-04-09
bdp
bir partili olarak vanda belirlenen ital adaylardan pek memnun değiliz irademiz yok sayılıyor tekelleşmeye karşı olan bi hareket tekeleşmiş durumda vanlı analar bi şerefetin bi leyla bi ozdal doğurmamişmı 400şehit doğuran annalarımız 4 temsilçimi doğurmamiş analara sayı bumu ital istemiyoruz az olsun benim olsun politikasından vaz geçin saygılar
HÜSEYİN-2011-04-09
bdp
vanda hep ital adamlar geliyor vanda adam bittimi van belediye başkan ital miletvekil ital yeter artık doktorumuz var avukatımız var iyi insanlarımız var şehitmiz var bedel ödüyen var yok şerefetin bey efendi leyla zana gitsin yerinde olsun bdp derin devletir

YORUMLAR
Haberi

Arkadadaşınıza Gönderin


Siyaset
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Gazetevan İhlas Haber Ajansı ve Doğan Haber Ajansına Abonesidir.
Yazılım ve Tasarım: VanWebTasarim
>