son dakika haberleri

BDP Van'da hangi isimleri aday gösterdi? - Van Haberleri

BDP 12 Haziran 2011 de yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimlerinde destekleyeceği bağımsız adayların bir kısmını bu gün açıkladı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
BDP Van'da hangi isimleri aday gösterdi? - Van Haberleri
Haber Yorumları
  • adil 2011-04-09 ewt katılıyorum leyla zanaya sözüm yok saygım var. ama diğer üç aday için ewt bdp derin devlet olmuş.
  • mesih 2011-04-09 bir partili olarak vanda belirlenen ital adaylardan pek memnun değiliz irademiz yok sayılıyor tekelleşmeye karşı olan bi hareket tekeleşmiş durumda vanlı analar bi şerefetin bi leyla bi ozdal doğurmamişmı 400şehit doğuran annalarımız 4 temsilçimi doğurmamiş analara sayı bumu ital istemiyoruz az olsun benim olsun politikasından vaz geçin saygılar
  • HÜSEYİN 2011-04-09 vanda hep ital adamlar geliyor vanda adam bittimi van belediye başkan ital miletvekil ital yeter artık doktorumuz var avukatımız var iyi insanlarımız var şehitmiz var bedel ödüyen var yok şerefetin bey efendi leyla zana gitsin yerinde olsun bdp derin devletir

    Haber Tarihi : 09.04.2011  09:44:00 eklendi.

BDP' DEN BÜYÜK SÜPRİZ!

BDP 12 Haziran 2011 de yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimlerinde destekleyeceği bağımsız adayların bir kısmını bu gün açıkladı.

BDP'nin Van'dan göstereceği adaylar arasında çok çarpıcı iki isim de bulunuyor. Van'da 4 adayla seçime girecek olan BDP'nin Adayları ; Şerafettin Elçi, Leyla Zana, Özdal Üçer ve Alaattin Akdaş.

KADEK Genel Başkanı ve Kürt Siyasetinin en önemli isimlerinden biri olarak kabul edilen Şerafettin Elçi ile birlikte Leyla Zana'nın Van'dan aday gösterilmesi bazı çevrelerce sürpriz olarak nitelendirilirken, BDP'nin ciddi ve önemli bir hamle yaptığı şeklinde yorumlanıyor.

vanguncel

Siyaset |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler