son dakika haberleri

Aslan Burcu bugünkü burç yorumu 21 Mart Günlük Yorum

Aslan Burcu Kadınlarını ve erkeklerini bugün neler bekliyor? İşte Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 21 mart tarihli..

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Aslan Burcu bugünkü burç yorumu 21 Mart Günlük Yorum
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 21.03.2012  09:08:01 eklendi.

Aslan Burcu Günlük Fal

21.03.2012 - Daha planlı olmaya özen göstermelisiniz. Bu dönem ortaklaşa konular ve parasal açıdan başkalarının desteği önem kazanıyor. Başkalarının önerilerine daha temkinli yaklaşmalı, gözü kapalı olmamalısınız. Eşin para durumunda sizi endişeye iten nedenlere dikkat etmelisiniz. Bir yandan da duygusal bağlarınız adına daha fedakar ve yapıcı olacağınız dönemler içindesiniz.


Aslan Burcu Günlük Falı sabah gazetesi yorumu


Günlük yaşantınızda farklı kişilerle bir araya gelecek ve sizi eğlendirecek, konuşmalarıyla oyalayacak arkadaş grupları ile görüşeceksiniz. Bu kişiler, kalabalık ortamlarda ve eğlence dünyasında tanışacağınız kişiler olacaktır. Yakın çevreniz gittikçe artarken, yeni dostlarınızı evinizde ağırlayacak ve onlarla gecenin geç saatlerine kadar sohbet etmek hoşunuza gidecek.


Aslan Burcu Günlük Falı hürriyet gazetesi yorumu

Alınganlığınız yüzünden ani hemen hemen her şeyine itiraz edip, kusur bularak çevrenizi sinirlendirebilirsiniz. Daha önceki dönemlerde meydana gelmiş olan ve o sıralarda farkına bile varmadığınız bazı şeyleri de sorun haline getirebilirsiniz. Aslında içinizdeki aşırı enerji yoğunlaşmasına olumlu çıkış yolları bulmakta bazı zorluklara sahipsiniz ve bu yüzden sinirleriniz gergindir.


Aslan Burcu Günlük Falı güneş gazetesi yorumu

Meslek hayatınızla ilgili sorunları büyütmeyin. Sizi rahatlatacak ortamlarda bulunmak ve sevdiklerinizi mutlu etmeye çalışmak, onların mutluluğunun size yansımasını sağlayacak ve böylece kendinizi iyi hissedeceksiniz. Almanız gereken bir para ile ilgili beklenmedik pürüzler çıkabilir.


Aslan Burcu Günlük Falı takvim gazetesi yorumu

Bugünlerde özellikle aşk ilişkilerinizde partneriniz aklınızı karıştırıyor. Değişimler sizi de zora sokuyor. Ama sizin bunları düşünmeye vaktiniz yok.
 

Kadın |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler