son dakika haberleri

Ak Parti Van Milletvekili adayı Çiftçi Erciş'te - Yerel Haberler Erciş Haberleri

Adalet ve Kalkınma Partisi Van Milletvekili Adayı Fatih Çiftci, sevenleri tarafından oluşturulan konvoy eşliğinde memleketi Erciş'e geldi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Ak Parti Van Milletvekili adayı Çiftçi Erciş'te - Yerel Haberler Erciş Haberleri
Haber Yorumları
  • taner 2011-04-14 ERCİŞ ERCİŞ NE BU YEREL SEÇİM Mİ YAPILACAK YOKSA ERCİŞ İL OLDU DA BİZİM Mİ HABERİMİZ YOK...HÜSRANA UĞRAYACAKSINIZ GERÇİ FATİH ÇİFTÇİ YERİNİ SAĞLAMA ALMİŞ. ZATEN GERİSİ DE ONU PEK İLGİLENDİRMİYOR GİBİ...

    Haber Tarihi : 14.04.2011  09:36:00 eklendi.

AK PARTİ VAN MİLLETVEKİLİ ADAYI FATİH ÇİFTCİ ERCİŞ'TE

ERCİŞ BELEDİYESİ ÖNÜNDE VATANDAŞLARA SESLENEN AK PARTİ VAN MİLLETVEKİLİ ADAYI FATİH ÇİFTCİ:

"BUGÜN BİRLİK GÜNÜDÜR"

Adalet ve Kalkınma Partisi Van Milletvekili Adayı Fatih Çiftci, sevenleri tarafından oluşturulan konvoy eşliğinde memleketi Erciş'e geldi.

Ankara'dan tarifeli uçakla Van Ferit Melen Havaalanı'na inen Fatih Çiftci, sevenlerinin oluşturduğu konvoy eşliğinde saat 15.00'de Erciş'e geldi. Konvoy ile birlikte ilçenin işlek caddelerinde önce şehir turu atan Çiftci, daha sonra konuşmasını yapacağı Erciş Belediyesi önüne geldiğinde ise sevenleri tarafından kurban kesilerek karşılandı.

Tezahüratlar eşliğinde konuşmasının yapacağı belediye balkonuna çıkan ve burada sevenlerine seslenen AK Parti Van Milletvekili Adayı Fatih Çiftci, günün birlik günü olduğunu söyledi.

Hiç kimse ile kırgınlığının olmadığını da anlatan Çiftci, "2004-2009 yılları arası sizlerin teveccühü ile bizi Erciş Belediye Başkanlığı'na seçtiniz. Sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Allah rızası için memleketimize hizmet için yola çıktık. Bizim bir tek amacımız var, Allah rızası için memleketimize hizmet etmektir, Erciş'in önünü açmaktır.

12 Haziran Genel Seçimleri için bize çok önemli bir sorumluluk verildi. Merkez sağ partiler kurulduğu günden bu yana ilk defa Erciş'e böyle bir liste nasip oldu. Erciş'i hakkıyla temsil edeceğiz. Bugün birlik günüdür. Bir süreç yaşandı.

Aday belirleme sürecinde demokratik bir süreç yaşadık. Buradan size açıklamıştım. AK Parti Genel Merkezi'nin talimatıyla çağrıldık. 11 Nisan'da tertemiz pırıl pırıl bir liste açıklandı. Van'ımıza Erciş'imize hayırlı uğurlu olsun.

Ben aday adayları arkadaşlarımız hepsinin bu işe layık olduğunu, bu işi hakkıyla yapabileceklerine inanıyorum. Ama Cenabı Hak yazmıştı, bizim nasibimizde vardı.

Onlar da bizim kardeşlerimizdir. Bu günden sonra Erciş bir bütün olacak. İnşallah birlik beraberlik içersinde bu şehrin her noktasında çalışıp, emek verip inşallah birlikte bu şehri daha güzel yere taşıyacağız. Bizim kapımız, bizim yüreğimiz herkese açıktır.

Onurlu şerefli her kardeşimizin başımız üzerinde yeri vardır. Bizim amacımız bu yerde yapılan hizmetleri inşallah Ankara ile tamamlayıp Erciş'i hak ettiği noktaya birlikte taşımaktır" dedi.

AK Parti Van Milletvekili Adayı Fatih Çiftci, konuşmasının ardından Belediye Meclis Salonu'nda sevenleriyle bir araya gelerek onlarla sohbet edip tebrikleri kabul etti.


Siyaset |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler