son dakika haberleri

Ak Parti heyetinden Gevaş Çıkarması - Gevaş Haberleri

Ak Parti heyeti, ilk olarak esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Ak Parti heyetinden Gevaş Çıkarması - Gevaş Haberleri
Haber Yorumları
  • siyasetçi 2012-08-03 sayıyom bakın ak parti yönetimi vanda ne alemde bir burhan kayatürk iki mustafa bilici 3 fatih çiftçi 4 evdıla aras 5 hekım karabıyık saklana saklana 6 a ehet arvas saklana saklana başka kım var allah aşkınaa yazık yazık bitirdiniz ak partiyi vanda tayip babadan utanın bir izmir gençlık koları yada bir ankara kadın kolar bir yere gitiklerinde bile 50 kişilık gurup oluşuyor niyee çunku orda çalışma ruhu varr sizde ne ruh kalmış nede bişey gidin evinizde oturun ayıptır
  • ALİ 2012-08-02 iyide Ak Parti heyeti neden VANada bir cıkartma yapsın bakalım caddelerde gezebiliyorlarımı esnafı bi ziyaret etsın nerde o cesaret...

    Haber Tarihi : 02.08.2012  16:04:00 eklendi.


AK PARTİ HEYETİNDEN GEVAŞ ZİYARETİ

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Van milletvekilleri, bazı belediye başkanları ve parti yöneticileri çeşitli ziyaretlerde bulunmak amacı ile Gevaş ilçesine geldiler.

 


AK Parti Van milletvekilleri Burhan Kayatürk, Fatih Çiftçi ve Mustafa Bilici, AK Parti İl Başkanı Abdullah Aras, Erciş Belediye Başkanı Zülfikar Arapoğlu ve Çiçekli Belediye Başkanı Yılmaz Kılıç, Gevaş Belediye Başkanı Nazmi Sezer ve AK Parti İlçe Başkanı Bedirhan Erdem tarafından karşılandı.

Ak Parti heyeti, ilk olarak esnaf ziyaretlerinde bulundu. Ardından AK Parti Gevaş İlçe Başkanlığı’na geçen heyet üyeleri, vatandaşların sıkıntılarını dinleyip çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

 

 

Burada bir konuşma yapan Milletvekili Fatih Çiftçi, Gevaş’ın sıkıntıları ile yakından ilgilendiklerini ifade etti.

Milletvekili Mustafa Bilici ise, Ramazan ayının hayırlı olması temennisinde bulunarak, her türlü sıkıntıda Gevaşlıların yanında olmaya devam edeceklerini anlattı.

 

 

Gevaş’ta yapılan çalışmaları incelediklerini anlatan Bilici, bu konuda Başkan Nazmi Sezer’i tebrik ettiklerini ve kendisine sonuna kadar destek vereceklerini ifade etti.


Milletvekili Burhan Kayatürk de, sürekli il ve ilçeleri gezdiklerini belirterek, sorunlara çözüm önerileri aradıklarını dile getirdi. Milletvekilleri, önümüzdeki Cumartesi günü tüm Gevaş kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ile muhtarların katılımıyla bir iftar yemeği düzenleyip ilçenin sorunlarını ele alacaklarını belirttiler.

 

 

Daha sonra Gevaş Başkanlığı ziyaretinin ardından Selimiye Mahallesi’ne geçen Ak Parti heyeti, önceki gün annesi vefat eden Bahçesaray Belediye Başkanı Hayati Orhan’a taziye ziyaretinde bulundu.

Milletvekili Gülşen Orhan ve Bahçesaray Belediye eski başkanı Naci Orhan’ın da bulunduğu taziye evinde bir müddet kalan milletvekilleri, ardından Karşıyaka Mahallesi’nde bulunan Çelik ailesine de taziye ziyaretinde bulundu. Burada Çelik ailesine başsağlığı dileyen milletvekilleri, daha sonra beraberindekilerle birlikte Van’a döndü.


Gevaş |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler