son dakika haberleri

Adını Feriha Koydum son bölüm izle - sezonun ilk bölümünü hd ile online canlı izle - e.e

Adını feriha Koydum 25. Bölüm dizi, Adını feriha Koydum yeni Bölüm dizi izle. Adını feriha Koydum 25. son Bölüm dizi izle 9 eylül 2011. Adını feriha Koydum dizisi 25.Bölüm izle video. Adını feriha Koydum dizisi 25.Bölüm dizi izle. Adını feriha Koydum dizisi 25. Bölüm dizi izle

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Adını Feriha Koydum son bölüm izle - sezonun ilk bölümünü hd ile online canlı izle  - e.e
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 10.09.2011  09:06:00 eklendi.

Adını feriha Koydum 25. Bölüm  dizi, Adını feriha Koydum yeni Bölüm   dizi izle. Adını feriha Koydum 25. son Bölüm   dizi izle 9 eylül 2011. Adını feriha Koydum dizisi 25.Bölüm   izle video. Adını feriha Koydum dizisi 25.Bölüm   dizi izle. Adını feriha Koydum dizisi 25. Bölüm   dizi izle

Emir ve Feriha'nın  annelerinin başucunda geçirdikleri zor günlerin ardından 3 ay geçer. Korkunç günleri geride bırakan aşıklar, zorunlu ayrılıktan sonra büyük bir özlemle kavuşurken Feriha sadece Emir'e değil, yalanlara da sarılır. Özlemin ve duygularının etkisinde bir kez daha korkularına esir olan Feriha'nın düşünebildiği tek şey Emir'in okuyamadığı itiraf mektubudur.

 

ferihaa.jpg

Yaşadığı ölüm kalım savaşının etkilerine teslim olmamaya direnen Zehra ise Feriha ve Mehmet'in giderek karışmakta olan hayatları için endişelidir. Sözlendiğini ailesinden saklayan Mehmet'in, Seher'i aile ile kaynaştırma çabası Rıza ve Zehra'yı adeta alarma geçirir.

Tatil döneminin bitmesiyle, Cansu, Sanem, Hande ve Koray da hayatlarında yeni gelişmelerle İstanbul'a dönerken hayat herkes için sürprizler hazırlamaktadır. Uzun bir aradan sonra bir araya gelen Emir ve arkadaşlarının planladıkları yaza veda partisi Feriha'yı Levent'e karşı zor durumda bırakır. Ancak sürprizlerle dolu tekne gezisinde zor durumda kalacak tek kişi Feriha olmayacaktır.

Öte yandan, Emir'in elini tutup gerçeklere sırtını dönen Feriha, hâlâ Emir'in odasında bir yerlerde olan mektubu bulmak için her yolu denerken mektup beklenmedik bir ismin eline geçer. Feriha'nın korku ile sarıldığı yalanlar artık bir başkasının dilinin ucundadır.

ADINI FERİHA KOYDUM SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


 |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler