son dakika haberleri

Adını Feriha Koydum 43. Bölüm izle (youtube video) sonbölüm izle

Adını Feriha Koydum 42. Bölüm Fragmanı İzle, Adını Feriha Koydum 43. Bölüm Fragmanı, Adını Feriha Koydum 43. Bölüm Fragmanı ile ilgili yorumlar,Adını Feriha Koydum 43.fragman video izle,Adını Feriha Koydum 43.bölüm özeti Adını Feriha Koydum izle sitemizde.Adını Feriha Koydum 43.bölümde neler olacak

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Adını Feriha Koydum 43. Bölüm izle (youtube video) sonbölüm izle
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 13.01.2012  10:08:00 eklendi.

   Adını Feriha Koydum 42. Bölüm Fragmanı İzleAdını Feriha Koydum 43. Bölüm FragmanıAdını Feriha Koydum 43. Bölüm Fragmanı izlemeniz için sitemizde yer almaktadır. Sitemize yapılan yorumlara bakacak olursak eğer, Adını Feriha Koydum dizisinde Emir ve Feriha’nın barışmasını isteyen birçok arkadaşımız var. Aynı zamanda Adını Feriha Koydum 42. Bölüm Fragmanı başlıklı yazımızda yapılan bazı yorumlarda ilgimi çekti. Bu yorumlarda bazı arkadaşlarımız Adını Feriha Koydum dizisinin izlenme oranlarında düşüş olduğunu belirtiyor. Bunun nedeni sizlerinde bildiği gibi ATV ekranlarında yeni başlayan Hayat Devam Ediyor isimli dizi. Bazıları durumu biraz abartarak Facebook üzerinde sayfalar kurarak diziyi tekrar eski izlenme oranlarına getirmeye çalışıyor. Artık bazı arkadaşlarımız Adını Feriha Koydum ile yatıp, Emir ve Hazal ile uyanıyor. Her neyse yazımızın devamında Adını Feriha Koydum 42. Bölüm Fragmanı ile ilgili olarak daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.Adını Feriha Koydum 42. Bölüm Fragmanı henüz Show TV ekranlarında yayınlanmadığı için sitemizde yer almamaktadır. Fragman ekranlarda yer aldıktan hemen sonra sitemizde yer alacaktır.

 
Dilerseniz Adını Feriha Koydum 42. Bölüm Fragmanı hakkındaki düşüncelerinizi yazımızın devamında yer alan yorum kısmına yazabilirsiniz.
 
Bakalım Adını Feriha Koydum dizisinin konusu nedir?
 
Etiler’de lüks bir apartmanda yaşayan kapıcı kızı Feriha ve annesi Zehra’yı üniversite sınavı sonuçlarının heyecanı sarmıştır. Üniversite, anne kızın geleceğe yönelik hayallerinin kilit noktasıyken, Feriha’nın ilkokuldan sonra okumayan ikizi Mehmet ve tabiatı gereği kaderci bir adam olan babası Rıza ise, onlarla aynı heyecanı duymaz. Mehmet, Feriha’yı içten içe kıskanırken bir yandan da ikizinin içindeki heveslerin, ‘yukarının’ şatafatlı hayatına duyduğu özlemin de farkındadır.
Emir ve Feriha kapıcı dairesinde duygusal olarak zor anlar yaşarken Mehmet’e yakalanmaları ile işin rengi değişir. Yaşananlar Emir ve Feriha’yı aralarındaki engellerle yüzleştirirken aralarındaki duygusal tansiyon yerini karşılıklı adımlara bırakır. Bu sırada, Sophie tarafından kapatılan araba borcu yanlış anlamalara neden olur. Emir ve Feriha’nın yeniden yakınlaşması Cansu’yu korkuturken, Hande’nin yokluğu da Cansu için işleri zorlaştırır. Öte yandan kardeşiyle görüşmek isteyen Levent’in Nevbahar’la buluşması zorlu geçer. Sanem ise Ünal’la olan iş ilişkisini daha sağlam bir zemine oturtma çabası içindedir. Feriha’nın gerçekleriyle olanca çıplaklığı ile yüzleşen Emir, apartmandaki varlığının Feriha için tehdit haline geldiğini görür ve taşınmaya karar verir. Ne var ki, aşıklar için beklenmedik bir gelişme kapının eşiğindedir.

Adını Feriha Koydum 42.bölüm fragman yorumları :

 

 emirin tipe gel ya ııce ucubeye donmuss :D

Adini Feriha Koydum'u Nerde Izleyebilirim

Cok kötu yaaaa !

Tmm olur yanlış anladım seni galiba :) özür !

Ben seni yaşın yüzünden asla küçümsemedim küçümsememde yeri geldimi küçüklerimdem akıl almasınıda iyi bilirim ayrıca.Ama yalnış anlaşıldıysamde kusura bakma deyim bu tartışmayıda burada kapatıyım olurmu :)

Emirin kası ve dudağı patlamış (kavgadan herhalde)

Millet yeni fragman çıktı .çok guzel!!!

Benim derdim büyümek değil . :) benim derdim öbürünün beni yasım yüzünden küçük düşürmesi . ! Hem ben senin yorumuna bukadar uzatılcak derecede kötü birsey yazmadım !

 |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler