son dakika haberleri

ADANA SEÇİM SONUÇLARI ~ GENEL SEÇİMLERİ ADANA SONUÇLARI ~ Ak Parti CHP MHP BDP ne kadar oyaldı?(aktüel)

Adana seçim sonuçları, 12 haziran Adana seçim sonuçları, Adanada ak parti ne kadar oy aldı, Adanada chp ne kadar oy aldı, Adana da mhp ne kadar oy aldı, www.gazetevan.com, Adana da bdp ne kadar oy aldı, Adana ak parti oy oranı, Adana chp oy oranı, Adana mhp oy oranı, Adana bdp oy oranı, 12 haziran

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
ADANA SEÇİM SONUÇLARI ~ GENEL SEÇİMLERİ ADANA SONUÇLARI ~ Ak Parti CHP MHP BDP ne kadar oyaldı?(aktüel)
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 08.06.2011  18:56:00 eklendi.

GAZETEVAN.COM GÜNCEL HABER SİTESİ

 

 

2011  Genel Seçim Sonuçlarını enhızlı bir şekilde www.gazetevan.com’dan öğrenebilirsiniz. Türkiye günlerdir nefesini tutmuşbu seçimi ve sonuçlarını bekliyordu.  2011 genel seçim sonuçları belli oluyor. Ak Parti ne kadar oy aldı?  CHP ne kadar oy aldı? MHP ne kadar oy aldı?  MHP ne kadar oy aldı? Tüm bu soruların cevabını 12 Haziran 2011 günü bu sayfada bulabileceksiniz.

 


Adana seçim sonuçları, 12 haziran Adana seçim sonuçları, Adanada ak parti ne kadar oy aldı, Adanada chp ne kadar oy aldı, Adanada mhp ne kadar oy aldı, www.gazetevan.com, Adana da bdp ne kadar oy aldı, Adana ak parti oy oranı, Adana chp oy oranı, Adana mhp oy oranı, Adana bdp oy oranı, 12 haziran Adana seçim sonuçları gazetevan.com haber sitesinde online,12 haziran adana seçim sonuçları 2011 , adana seçim sonuçları 2011 , seçim grafiği ve tablosu,

 

Seçim Sonuçları 2011 grafik ve yorumlarla birlikte sitemizde görebileceksiniz. 12.06.2011 günü yapılacak olan Genel Seçim Sonuçlarını sitemizden online ve anlık olarak takip edebileceksiniz. Seçim de sonuçlanacak grafikleri sitemize anında ekleyip sizlere sunacağız. Seçim 2011 sonuçları için titiz bir çalışma yapan gazetevan.com haber sitesinde sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çabalıyor..

 

 Bir tarafta çılgın projelerle halkın karşısına çıkan Ak Parti, diğer tarafta yoksulluk ve işsizlik temelli politikalarla öneçıkan CHP, diğer bir yanda Kasetskandallarıyla sarsılan ve barajın altında mı üstündemi kalacağı tartışılan MHP, bir yandanda Doğu ve Güneydoğu’nun sorunlarını öne çıkaran BDPvar. Gözler sandıklardan gelecek ilk sonuçlarda.  hangi parti birinci çıkacak? Türkiye geneli hangi parti kaç tane milletvekili çıkaracak? Herkesin günlerdir tartıştığı ve sonucu merakla beklediği bu seçimlerin sonucunda süprizyaşanıp yaşanmayacağıda enbüyük merak  konusu.

GENEL seçim sonuçları 12 haziran günü bu sayfada olacak. Bu haber tarafından yazılmış ve seçim günü Görsel grafikler ve akıcıverilerle insanların bilgilendirilmesi amacıyla yapılmıştır.

 Genel Seçim Sonuçları Haziran 2011 başlığıyla yayınladığımız haberimizin içeriği 12 haziran akşamı seçim yasakları sona erirermez objektif ve taraflılıktan uzak bir şekilde sizlerler paylaşacağız.

 

 

12 haziran akşamı buluşmak üzere..

 

 

-15 SİYASİ PARTİ YARIŞACAK-


12 Haziran 2011 tarihinde yapılacak 24. Dönem Milletvekili Genel Seçimine, 15 siyasi parti katılacak. Oy pusulasındaki yerlerine göre seçime katılacak siyasi partiler şöyle:


1- Adalet ve Kalkınma Partisi
2- Demokrat Parti
3- Cumhuriyet Halk Partisi
4- Emek Partisi
5- Millet Partisi
6- Liberal Demokrat Parti
7- Saadet Partisi
8- Hak ve Eşitlik Partisi
9- Halkın Sesi Partisi
10- Milliyetçi Hareket Partisi
11- Doğru Yol Partisi
12 - Türkiye Komünist Partisi
13- Milliyetçi ve Muhafazakar Parti
14- Büyük Birlik Partisi
15- Demokratik Sol Parti

 

 ANAHTAR KELİMELER : Adana seçim sonuçları, Adana da hangi parti ne kadar oy aldı, Adana ak parti oy oranı, Adana da chp ne kadar oy aldı, Adanada mhp ne kadar oy aldı, Adanada bdp ne kadar oy aldı, Adana akp, Adana chp, Adana mhp, Adana bdp, 2011 genel seçimleri genel sonuç, Adana bağımsız adaylar oy oranları, Adana demokratik blokadayları oy oranları, Adana chp oy oranı, Adana mhp oy oranı, Adana bdp oy oranı,

 

 

 

haberin detayı için tıklayın

 

 

Güncel |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler