son dakika haberleri

Asus G74Sx Notebook fiyatları ve özellikleri 2011 web sitemizde (GazeteVAN)

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Asus G74Sx Notebook fiyatları ve özellikleri 2011 web sitemizde (GazeteVAN)
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 08.08.2011  17:09:00 eklendi.

Asus G74Sx resimleri, Asus G74Sx özellikleri,Asus G74Sx fiyatı,Asus G74Sx kaç para,Asus G74Sx driver,Asus G74Sx yorumları,Asus G74Sx performans testi,Asus G74Sx sürücüleri,Asus G74Sx win 7 driver,Asus G74Sx xp driver

Önde gelen bilgisayar ve donanım üreticilerinden Asus, hız ve çeviklikte iddialı yeni dizüstü modeliyle oyunseverleri hedefliyor. ROG serisinin en yeni ve hızlı üyesi G74Sx, 3D desteği, kullanım rahatlığı ve kolay bellek arttırma özelliğiyle öne çıkıyor. İkinci nesil Intel Core i7 ana işlemci, 3GB GDDR5 VRAM NVIDIA GTX 560M grafik işlemci ve 16 GB’a kadar DDR3 DRAM özelliği bulunan G74Sx, 3DMark11 ve 3DMark Vantage derecelerini geçerek pazardaki en hızlı oyun notebook’u oldu. DirectX11 desteği, makineye oyun ve multimedya görsellerinde etkileyici bir performans kazandırıyor.

NVIDIA 3D Vision ve 3DTV Play teknolojileri sayesinde, kullanıcılar ister G74Sx’de isterlerse 3D-özellikli HDTV’de 3D içerikleri izleyebiliyor. basın bültenine göre Creative EAX Advanced HD 5.0 ile güçlendirilmiş ‘ultra gerçekçi’ ses performansı, ‘gerçeküstü bir 3D görsel-işitsel deneyim’ sunuyor.

Asus G74Sx tasarım anlamında bir önceki nesil modellere benzese de, farklı olarak upgrade imkanı da sağlıyor. Serinin daha önceki ürünlerinde yer alan beş derece açılı klavye ve yumuşak dokulu avuç dayama paneline ek olarak, sayısal tuş takımı ve ok tuşları arasındaki daha büyük alan ve daha büyük shift tuşu ile daha ferah klavye kullanımı sağlanmaya çalışılmış.

Yenilenen arka havalandırma sistemi, içerdiği Dual Intelligent fanlar ile hem CPU hem de GPU’yu birbirinden bağımsız olarak soğutuyor. CPU’da daha çok yük olduğunda, GPU fanı otomatik olarak CPU’nun soğutulmasına destek olurken, aynı şekilde GPU’da fazla yük oluştuğunda CPU fanı devreye giriyor ve böylece sistemi düşük ısıda tutuyor.

G74Sx’in alt kısmında bulunan panel (Easy Upgrade Cover), madeni bir para aracılığı ile kolayca açılarak, bellek ve diskin hızlı ve kolay bir şekilde upgrade edebilme olanağı sağlıyor.

KAYNAK : gundemcafe.com


Bilim - Teknoloji |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler