son dakika haberleri

Kadın Giyim Mağazası Modailgi Açıldı!

Türkiye'nin ünlü kadın giyim mağazası Modailgi Van'da açıldı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Kadın Giyim Mağazası Modailgi Açıldı!
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 22.07.2017  15:32:00 eklendi.

Van’da bulunan kadın giyim mağazalarına bir yenisi daha eklendi. Maraş Caddesinde hizmete açılan Moda İlgi Vanlılara kaliteli hizmet sunacak. Van için önemli bir kadın giyim mağazası olduğunu açıldığı gün kanıtlayan Modailgi, kaliteli hizmeti ve şık giysileriyle Vanlıların alışveriş durağı olmaya aday. Modailgi'de 10 personel istihdam edilecek. 

 

Açılışa, Van Ticaret ve Sanayi Odası (Van TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva, Van Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı M.Emin Tuğrul, Van Emniyet Müdür Yardımcısı, işletme sahibi Ebru Ege, çalışanlar ve vatandaşlar katıldı. 

 

 

 

TUĞRUL: VAN’A KATKI SUNACAK

Kurdele kesimi öncesi konuşan Van Şoförler Odası Başkanı Emin Tuğrul, Van’a kazandırılan yeni kadın mağazasının açılışını yapmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Tuğrul şu ifadelere yer verdi: “Değerli arkadaşımızın açtığı iş yeri mükemmel bir yer. KOSGEB destekli bir iş yeri 10 arkadaşımız burada istihdam edilecek bu çok sevindirici. Hayırlı uğurlu olsun”

 

 

TÜRKİYE'NİN EN ÖNEMLİ MARKALARINDAN BİRİ VAN'A GELDİ MUTLUYUZ

 Açılış sonrası gazetecilere açıklamalar yapan VAN TSO Başkanı Necdet Takva ise, “Türkiye'nin en önemli markalarından biri olan Ankara'da özellikle tekstil alanında fark yaratan Modailgi mağazasının Van şubesinin açılışını gerçekleştirdik. Firmanın yönetim kurulu üyeleri de aramızdalar aynı zamanda Ankara Ticaret ve Sanayi odasında görev yapıyorlar. Van'ı gelip görmeleri beğenmeleri bizi mutlu etti. Bu mağazanın bir özelliği de Van Ticaret ve Sanayi Odası'ndaki girişimcilik kursundan eğitim almış bir kadın arkaşımız. KOSGEB girişimcilik desteğiyle bu mağazayı açması bizim için ayrıca bir önem arz ediyor.” Dedi.

 

 

 

BU TÜR MARKALAR KENTLEŞMEYE KATMA DEĞER SUNUYOR

Ulusal markaların bir yerin kentleşmesine, şehirleşmesine katma değer kattığını belirten Takva, şöyle devam etti: "Şehirler markalarla kendilerini ifade ederler. Modailgi'de bu anlamda Türkiye'nin sayılı tekstil markalarından biri, kadınlara yönelik bir mağaza. Umarım özellikle İran pazarına erişim konusunda İranlı kadınların ilgi odağı olacaktır. Nüfusun yarısı kadınlardan oluşan bir kentte yaşıyoruz. Kadınların ekonomik hayata katılması çok önemli. Bizim bir şekilde kadınları iş gücüne ve ekonomiye teşvik etmemiz gerekiyor. Bu konuda KOSGEB'in de büyük emeği olmuş, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Mağazamız Van'a hayırlı, uğurlu olsun"


 

 

EGE: BAYANLARA YÖNELİK BÜYÜK BİR MARKA VAN'DA

İşyeri ile ilgili konuşan Modailgi mağazası sahibi Ebru Ege, “Mağazamızda 10 kişi çalışacak. Bu mağazayı KOSGEB desteğiyle açtık. Uzun zamandır bu markayı Van'a kazandırmak istiyorduk. Bayanlara yönelik büyük bir marka ve tamamen bayanlara hitap edecek. Bu markayı Van'a kazandırdığımız için çok mutluyuz." dedi.

 

 

Kurban kesiminin ve duaların ardından açılış kurdelesi kesildi. Daha sonra açılışa katılanlara çeşitli ikramlarda bulunuldu. 


En Çok Okunanlar |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler