son dakika haberleri

Kırekin’den Gevaş İlçesi’ne ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Kıyasettin Kırekin, Gevaş Belediye Başkanlığı ve Gevaş Kaymakamlığını ziyaret etti.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Kırekin’den Gevaş İlçesi’ne ziyaret
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 12.01.2017  11:36:00 eklendi.

Eğitim çalışmaları kapsamında Gevaş İlçe Milli Eğitim Müdürü M. Cüneyt Arvas ile birlikte ilk olarak Gevaş Belediye Başkanı Sinan Hakan’ı makamında ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Kıyasettin Kırekin, ilçenin eğitim durumu, yapılacak eğitim yatırımları hakkında fikir alışverişinde bulundu.


Güncel konuların konuşulduğu, eğitim çalışmalarının ele alındığı görüşmede, Gevaş Belediye Başkanı Sinan Hakan, ilçede özellikle yapılacak yeni okullar hakkında Kırekin’den bilgi aldı.


Bütün ilçelerde olduğu gibi Gevaş ilçesinde de eğitim yatırımlarının hız kesmeden devam ettiğini belirten Kırekin, normal eğitime geçiş sürecinde Van’da birçok yeni çalışmanın yapılacağını söyledi.


Ziyaretten dolayı memnuniyeti dile getiren Gevaş Belediye Başkanı Sinan Hakan, ilçede yapılacak eğitim yatırımlarına belediye olarak her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.


İl Milli Eğitim Müdürü Kıyasettin Kırekin, Gevaş Belediye Başkanlığı ziyaretinin ardından Gevaş Kaymakamlığı’na geçti.


Gevaş İlçe Kaymakamı İshak Çınar’a yeni görev yerinde başarılar dileyen Kırekin, akabinde eğitim konularına yönelik fikir alışverişinde bulundu.


Gevaş Kaymakamı İshak Çınar ise, ilçeyi daha güzel yerlere getirmek herkesin elinden gelen çabayı göstermesi gerektiğini ifade ederek, bu anlamda iyi çalışmalar yapmak istediklerini belirtti.


Gevaş |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler