son dakika haberleri

Kırklareli’nin Vize'den Çatak'a Yardım

Kırklareli’nin Vize ilçesinden gönderilen giyim ve kırtasiye malzemeleri, Van’ın Çatak ilçesindeki öğrencilere dağıtıldı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
 Kırklareli’nin Vize'den Çatak'a Yardım
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 19.12.2016  13:00:00 eklendi.

Kırklareli’nin Vize ilçesinden gönderilen giyim ve kırtasiye malzemeleri, Van’ın Çatak ilçesindeki öğrencilere dağıtıldı.

İlçede görev yapan okulöncesi öğretmeni Zuhal Engin ve Ezgi Sezgin, daha önce geçici süreyle görev yaptıkları Kırklareli’nin Vize ilçesindeki anaokulu Müdiresi Nermin Öztürk ile irtibata geçtiler. Okul Müdiresi Nermin Öztürk’ün başlattığı kampanya kapsamında toplanan giyim ve kırtasiye malzemeleri, kargoyla Çatak ilçesindeki Balköpüğü Okul Müdiresi Ayfer Babur, öğretmenler Hayrunnisa Süzen, Zuhal Engin ve Ezgi Sezgin tarafından teslim alındı.
 

Çatak Kaymakamı Hacı Asım Akgül’ün eşi Demet Akgül’ün de katılımıyla miniklere gelen hediyeleri takdim edildi.

Burada bir konuşma yapan Demet Akgül, okulöncesi eğitimin öneminin farkında olan bireyler olduklarını belirterek, “Miniklerimize küçük yaşta paylaşmak, kardeşlik ve birlik olmanın önemini anlatır ve gösterirsek güzel günler bizi bekliyor demektir. Hele ki son zamanlarda yaşadığımız olaylar bizlere daha da kenetlenmemiz gerektiğini açık bir şekilde göstermektedir. Böyle bir dönemde bu anlamlı sevgi dokunuşları için emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz" dedi. 

 

Zuhal Ergin de; Vize Anaokulu Müdiresi Nermin Öztürk ve emeği geçenlere desteklerinden dolayı teşekkür etti.

 

 


Çatak |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler