son dakika haberleri

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi İle Hayallerinize Kavuşun

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
 Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 27.11.2017  16:58:00 eklendi.

Birçok çiftin en büyük hayali bir bebek sahibi olmaktır. Bunun için çabalayan ve her yöntemi deneyen birçok aile hayallerine kavuşamamaktadır. Bu nedenle psikolojileri dahi bozulan kişiler, birçok farklı ve yanlış yöntemleri de denemektedir.

 

Gebe kalamamanın sorun haline getirilmesi için en az 1 yıl süre ile korunmadan ilişkiye girilmesine rağmen hamile kalınamaması gerekmektedir. Normal şartlarda herhangi bir sorunu olmayan ve korunmayan çiftlerin en az 6 ay içerisinde hamilelik durumunu yaşaması gerekir. Bu konuda geniş bilgilerin yer aldığı http://cyprusivf.net/, gebe kalma sorunlarına ve çözümlerine yer vermiştir. Gebe kalamayan çiftlere 1 yıl beklemeleri önerilir.

 

Önerilen süre zarfında hamilelik yaşayamayan çiftlere tüp bebek tedavisi önerilir. Ancak öncesinde bazı testler yapılır ve sorunun temel nedenine ulaşılır. Bazı çiftlerde, fiziksel olarak herhangi bir sorun olmamasına rağmen psikolojik etkenler nedeni ile gebelik oluşmamaktadır. Bunda da çevre baskısı özellikle etkili olmaktadır. Bu durumdaki kişilere de bir süre beklemeleri ve normal yollar ile hamile kalmaları önerilir. Ancak önerilen süre geçmesine rağmen hala gebelik oluşmadıysa, tüp bebek aşamasına geçilir.

 

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi, tüp bebek tedavisi konusunda en iyi sonuçlara ulaşmaktadır. Bebek sahibi olma hayali kuran çoğu çifti bu hayaline kavuşturmuştur. Başarılı ekibi ile başarılı işlerine http://cyprusivf.net/ sitesinde de yer vermiştir. Ayrıntılı bilgi almak isteyenler, Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi adresini ziyaret edebilir.

 

Tüp bebek tedavisi belirli aşamalar ile yapılır. Öncelikle hem anne hem de baba geniş bir araştırmaya tabi tutulur. Sorunun temel nedeni araştırılarak her iki kişinin de üreme hücrelerine bakılır ve sonrasında tüp bebek işlemlerine başlanır.

 

Tüp Bebek Tedavisinde Bir Numara

 

Tüp bebek konusunda başarıl olan Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi, öncelikle anne adayının yumurtalarını harekete geçirecek ilaç tedavisi uygular. İğne ile karından yapılan bu işlem 5 gün kadar sürer. Daha sonra oluşan yumurtalar toplanarak baba adayından alınan sperm ile döllendirmeye çalışılır.

 

Döllendirme işleminden sonra yumurtalar annenin tahmine enjekte edilir ve sonuç beklenir. Yaklaşık 1 hafta 10 gün sonra gebelik oluşur. Tüp bebek tedavisi son derece etkili ve kolay bir uygulamadır.

 


Sağlık |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler