son dakika haberleri

Erkeklerde Burun Estetiği Ameliyatı

Son yıllarda erkeklerde burun estetiği ameliyatı gittikçe artan bir ameliyat olarak öne çıkıyor.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
 Erkeklerde Burun Estetiği Ameliyatı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 12.09.2018  17:44:00 eklendi.

ADVERTORİAL REKLAM 

 

Erkeklerde Burun Estetiği Ameliyatı

 

Son yıllarda erkeklerde burun estetiği ameliyatı gittikçe artan bir ameliyat olarak öne çıkıyor. Burun ameliyatı tercih eden erkeklerin bazıları hayallerindeki yüz yapısına sahip olmak için bu yolu tercih ederken bazıları da nefes alma güçlüğü gibi ciddi sağlık sorunlarının üstesinden gelebilmek için estetik cerrah ile iletişime geçiyor.

 

Bununla birlikte hem solunum yollarında sağlık sorunu yaşayıp hem de estetik olarak daha farklı bir buruna sahip olmak isteyen erkekler aynı anda iki sorunun çözümü için burun ameliyatı opsiyonuna yöneliyorlar. Bu sayede hem estetik olarak daha güven verici bir görünüm elde ediliyor hem de yaşam kalitesinde gözle görülür ciddi  bir artış oluyor.

 

Erkeklerde burun estetiği ie kadınlara kıyasla daha farklı bir yapıda gerçekleşiyor. Erkekler burun ameliyatında kıstaslardan birisi maskülen görüntü yapısının korunması oluyor. Bu nedenle kadınlarda yapıldığı gibi burun ucu kaldırma işlemi erkeklerde yapılmıyor ve dudak ile burun arasındaki mesafe ona bağlı olarak korunuyor.

 

Erkeklerin burun estetiği öncesinde bu konuda uzmanlaşmış bir estetik cerrah ile bağlantı kurmalarında ise yarar var. İstedikleri burun şeklini ve yüz yapısının göz önünde bulundurarak estetik cerrah ile ameliyat hakkında fikir alışveriş yapılması daha sağlıklı sonuçlar verebilecek bir detay olarak kabul ediliyor. Ameliyat sonrası estetik olarak olası bir  memnuniyetsizlik ya da hayal kırıklığını önüne de yine bu şekilde geçilmesi mümkün kılınıyor.

 

Ayrıca kişilerin ameliyat öncesinde estetik cerrah tercihi için iyi bir araştırma yapmaları gerekiyor. Erkek burun estetiğinin kadınlardan ayrılan yönleri göz önünde bulundurup bu alanda daha tecrübeli bir estetik cerrah ile çalışarak daha olumlu sonuçlar elde edilebilir.

 

Erkeklerin burun ameliyatı sonrasındaki iyileşme süreçlerinin de farklılık gösterdiğini unutulmamalı. Daha kalın ve yağı bir deri yapısına sahip olunması iyileşme sürecinin daha uzun sürmesine neden olabilir.

 


A-Haber |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler