son dakika haberleri

Dudak Dolgusu

Kadın estetiğinin en önemli parçalarından biri dudak dolgusu olmuştur. Bir kişi ile karşı karşıya gelindiği zaman, yüzün alt tarafında ilk dikkat çeken kısım dudaklar olmaktadır.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
 Dudak Dolgusu
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 29.11.2017  10:25:00 eklendi.

Güzel Olmanın En Doğal Yolu

 

Kadın estetiğinin en önemli parçalarından biri dudak dolgusu olmuştur. Bir kişi ile karşı karşıya gelindiği zaman, yüzün alt tarafında ilk dikkat çeken kısım dudaklar olmaktadır. Bu nedenle dudaklar sağlık, gençlik ve çekiciliğin ifadesi olmaktadır.


Bazı bayanlarda yapısal özellik gereği dudaklar incedir. Bununla beraber yaş ilerledikçe de dudakların görüntüsü bozulur. Hacim kaybeden dudaklar daha ince ve daha düz hale gelmektedir. Dudak çevresinde olan kaslarda görülen güç kaybı da dudakların bozulmasına neden olur.

 

Dudaklarından memnun olmayanlar için yapılan işlemlerin tamamı https://www.gokhanhaytoglu.com/dudak-dolgusu.html adresinde açıklanmıştır. Bu konuda başarılı işlemlere imza atan Opr. Dr. Gökhan Haytoğlu, dudaklara yapılan estetiğin doğal olması ile güzelliğin yakalanabileceğini belirtmiştir. Buna bağlı olarak, kişinin yapısına en uygun dudak dolgusu işlemi yapılır.

 

 Ameliyatsız Etkili Dudaklar

 

Güzel bir dudağın orantılı olması gerektiği https://www.gokhanhaytoglu.com/dudak-dolgusu.html adresinde de belirtilmiştir. Dudağın genel yapısının birbirine orantılı olması, doğal bir görüntü ortaya çıkarmaktadır.

 

Dudaklarından memnun olmayan kişiler için geliştirilen ameliyatsız dudak dolgusu işlemleri, dudaklarından dolayı mutsuz olan kişiler için en ideal yoldur. Başarılı bir şekilde gerçekleştirilen dudak dolgusu işlemi, kısa sürede bayanları istedikleri görüntüye kavuşturmaktadır. İşlem öncesinde dudağa anestezik bir krem sürülür. Bu sayede enjeksiyon işleminin acı vermesi de engellenmiş olur. Doğal olan maddeler ile yapılan dudak dolgusu işlemi, son derece güvenlidir ve asla zarar vermez.

 

İnce uçlu bir iğne ile dolgu maddesi dudağa enjekte edilir. Dolgu yapılan alana hacim veren ve hemen etkisini gösteren dolgu işlemi, ortalama olarak 15 – 20 dakika sürmektedir. Ağrısız ve basit bir işlem olan dudak dolgusu ile dudağın cazibesi artırılmaktadır. Daha genç ve daha enerjik görünmeyi sağlayan dudak dolgusu ile 6 – 12 ay süre ile istenilen görüntüye ulaşılır.

 


Sağlık |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler