son dakika haberleri

Bella Giyim Sağlıklı Bebek Giyim Ürünleri İle Beğeni Topluyor

Ebeveynler için hayatlarındaki ilk öncelik hamilelik haberini aldıkları andan itibaren bebekleri oluyor. Hamilelik döneminden başlayarak hayatlarının amacı bebekleri için her şeyin en iyisini sunmak haline geliyor.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
 Bella Giyim Sağlıklı Bebek Giyim Ürünleri İle Beğeni Topluyor
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 03.12.2020  15:10:00 eklendi.

Ebeveynler için hayatlarındaki ilk öncelik hamilelik haberini aldıkları andan itibaren bebekleri oluyor.  Hamilelik döneminden başlayarak hayatlarının amacı bebekleri için her şeyin en iyisini sunmak haline geliyor. Bu çok özel duyguyu yaşamak için hazırlanan ebeveynler bebekleri ile ilgili alışverişlerde de titizlikle hareket ediyor ve seçtikleri tüm ürünlerin onlar için sağlıklı malzemelerden üretilmiş, şık, konforlu ve kullanışlı ürünler olmasına dikkat ediyorlar. Bu durumun bilince olan bir marka olarak Bella Giyim bebekler konusunda ebeveynler ile aynı hassasiyeti paylaşmakta olup tüm erkek bebek ve kız bebek giyim kategorilerindeki ürünlerinde bebeklerin sağlığına zarar vermeyecek malzemelerin kullanımına özen gösteriyor. 

Bella Giyim çocuk modasına renk katan erkek bebek tulum modellerinin şık tasarımı ve kumaşlarının kalitesi ile dikkat çekiyor. Bebeklerin cildine en uygun özellikteki kumaşların kullanılması ile üretilen erkek bebek tulum modelleri göz alıcı tasarımları ile ebeveynlerin zevkine de hitap etmeyi başarıyor. Bebekler için tercih edilebilecek en kullanışlı kıyafetlerden olan bebek tulumları Bella Giyim tarafından en uygun fiyatlar ile satılmaya özen gösteriliyor.

 Bebeklerin yenidoğan döneminde kullanılmaya başlayan erkek bebek tulum modelleri arasında en popüler olanlardan birinin önden açılan tulumlar olduğu biliniyor. Önden açılma özelliği bulunan tulumlar ebeveynlerin bebeklerinin altını kolayca değiştirmesine imkan veriyor. Bebek tulum modellerinin aynı zamanda ayaklı ve ayaksız çeşitleri de bulunmakta olup bu ürünler kışlık ve yazlık olarak kullanılacak oldukları mevsimlere uygun olacak şekilde üretiliyorlar. Doğdukları andan itibaren bebeklerin giyebildiği ve tek parça bir ürün olması sebebiyle bebeklere her koşulda iyi bir koruma sağlayan erkek bebek tulum modelleri ebeveynler tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

 Yazlık erkek bebek tulum modelleri pamuklu kumaşlardan üretilirken kışlık erkek bebek tulum modellerinin üretiminde genellikle polar kumaşlar tercih ediliyor. Ayrıca, havlu dokuma özelliğine sahip erkek bebek ve kız bebek tulum modelleri de bulunuyor. Bebeklerin ciltleri son derece hassas olduğu için tüm giyim ürünlerinde olduğu gibi erkek bebek tulum modelleri arasından seçim yapılırken de tulumun kumaş yapısına dikkat edilmesi gerekiyor. Bebeklerin narin ciltleri ile uyum gösterecek ve herhangi bir alerjiye neden olmayacak doğal dokumaların kullanılmış olduğu ürünlerin tercih edilmesi bebeklerin sağlığı açısından alınabilecek en doğru kararlardan biri olarak kabul ediliyor. 

 Evde ve dış giyimde kullanılabilecek olan erkek bebek tulum çeşitlerinin yanı sıra bir de bebeklerin uyku esnasında giydikleri uyku tulumları ve astronot tulum olarak da adlandırılan dış giysi ürünleri bulunuyor. Bebek uyku tulumu modelleri sayesinde bebekler uyku sürelerini çok sağlıklı ve konforlu bir şekilde geçirebiliyorlar. Bebekler hareketlenmeye ve dönmeye başladıkları andan itibaren uyku esnasında da üstlerini açmaları riski belirmeye başlıyor. Ebeveynler uyku esnasında çocuklarını sıklıkla kontrol etseler de bebeğin uyku esnasında üşümesi riskini ortadan kaldıran uyku tulumunun kullanılması hem bebek hem de ebeveynler için çok daha etkili bir çözüm oluyor.  Uyku tulumu modelleri arasından seçim yapılırken nefes alan, terletmeyecek ve üşütmeyecek kumaşlardan tasarlanmış olanların seçilmesi bebeğin konforunun üst düzeyde sağlanmasında etkili olabiliyor. Teri emme özelliği olmayan uyku tulumları kullanıldığında uyku esnasında terleyebilen bebeklerin üşümesi hatta bu üşüme nedeniyle hastalanması durumu da söz konusu olabiliyor. Astronot tulumlar bebeklerini çok soğuk ya da karlı havalarda güvenli bir şekilde dışarı çıkarmak isteyen ebeveynler için adeta bir kurtarıcı oluyor. Bebeğin sıcaklığını korumak konusunda son derece başarılı olan astronot tulumlar şık tasarımları ile de beğenileri üzerinde topluyor. 

 

Bebeğinizin Rahatı Her Şeyden Önemli

 Bebeklere erkek bebek tulum modelleri arasından seçim yapılırken biraz büyük alınması bebeğin içerisinde rahat hareket edebilmesini sağlıyor. Çok büyük bir tulum seçildiğinde ise bebeğin bedeniyle tulumu arasında oluşacak olan boşluktan rahatsız olması durumu ile karşı karşıya kalınabiliyor. Bebeklere tulumları giydirilmeden önce bir kat ince giysi giydirilmesi yeterli olup kat kat giydirilmeleri bebeğin rahatsız olmasına neden olabiliyor. Uyku tulumu giydirilerek yatırılan bebeklerin üzerlerinin battaniye ya da yorgan ile örtülmesine ihtiyaç duyulmuyor. Uyku tulumu bebeği yeterince sıcak tutmakta olup ekstra örtünme ile birlikte çok sıcak olduğu takdirde bebeklerin rahatça uyuyamadığı biliniyor. 

 Bella Giyim kız bebek ve erkek bebek giyim kategorisinde bebeğinize doğduğunuz andan itibaren giydirebileceğiniz ürünlere yer veriyor. Bella Giyim’in özenle tasarlanan ve en kaliteli malzemelerin kullanımı ile üretilen erkek bebek tulum ve erkek bebek body ürünleri erkek bebek giyim ürünleri kategorisinde geniş bir yere sahip bulunuyor. Her mevsim kullanımına göre özel olarak üretilen erkek bebek tulum ve erkek bebek body modelleri bebekler için son derece kullanışlı ve rahat olması nedeniyle ebeveynler tarafından da sıklıkla tercih ediliyor. Siz de bebekleriniz için en sağlıklı, kullanışlı, tarz ve ekonomik fiyatlı ürünleri satın almak isterseniz https://www.bellagiyim.com/ adresindeki online mağazayı ziyaret edip alışverişinizi 7/24 yapabilirsiniz.


A-Haber |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler