son dakika haberleri

Başkale Belediyesi asfalt ve parke çalışmalarına devam ediyor

Van’ın Başkale ilçesinde başlatılan sıcak asfalt ve parke taşı çalışması kırsal mahallelerin yanısısıra ilçe merkezinde de devam ediyor.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
 Başkale Belediyesi asfalt ve parke çalışmalarına devam ediyor
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 29.09.2017  11:39:00 eklendi.

Başkale’nin tüm yerleşim alanlarına hizmet ulaştıran belediye ekipler, ilçenin çehresini değiştirmeye devam ediyor. Merkez Tepebaşı, Yenimahalle ve Hafiziye mahallelerinde alt yapı çalışmaları yapılarak sıcak asfalt ile kaplanmasının ardından çarşı merkezinde sürdürülen asfaltlama çalışmaları ile yollar sıcak asfalt ile kaplanıyor.

 

Başkale Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin başlatmış olduğu sıcak asfalt çalışması kapsamında çarşı merkezinde bulunan Saruhan Caddesi, sıcak asfalt ile kaplanarak vatandaşların hizmetine sundu. Kırsal mahallelerde ise yol yapım ve onarım çalışmaları kapsamında mahalle yolları stabilize edilerek büz döşemesi yapılırken, mahalle meydanları, cami ve taziye evlerinin önüne parke taşı döşeniyor. Başkale ilçesinde yol geçiş ve bağlantı noktalarına 300-600 ebatlarında 143 adet büz beton boru döşendi. Başkale’de gerçekleştirilen çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren vatandaşlar Belediye Başkan Vekili Kaymakam Abdulselam Öztürk’e yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ettiklerini dile getirdiler.


Başkale |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler