son dakika haberleri

BAŞBAKAN ERDOĞAN VAN MİTİNGİ CANLI İZLE ~MİTİNG ALANI BEŞYOLDAN FOTOKARELER(aktüel)

Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan bu gün saat 17.00 ' de Van merkez Beşyol meydanındaki hastane caddesinde yapılacak olan Ak Parti Van mitingi için Devlet Bakanları ile birlikte Van'a geliyor.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
BAŞBAKAN ERDOĞAN VAN MİTİNGİ CANLI İZLE ~MİTİNG ALANI BEŞYOLDAN FOTOKARELER(aktüel)
Haber Yorumları
  • YAHYA 2011-05-20 SUDAN BAHANELERLE BİRÇOK MİTİNG YAPANLAR, KİMSE KALKIP MİTİNGLERİNİZE KARIŞTI MI? ŞİMDİ O LAMBA NERENİZE... BU NE BİÇİM DEMOKRATİK HAK TALEBİ? HALK İÇİN Mİ HALKI TEHDİT EDİYORSUNUZ... AYIPTIR AYIP, VAN INDA ADINI BEŞ PARALIK ETTİNİZ YA HELAL OLSUN...
  • cavbella 2011-05-20 tabiki kalabalık olcak gidip bütün köylerden korucu sehirde doktor hemşire polis askeri gerieceksin tabiki kalablık olur valınin kaymakamın seferber olduğu bir mitinge tabikide suni insan yaratılır 2009 da bunu yaptınız ne oldu beledyeyi kazandınızmı o kalablık

    Haber Tarihi : 20.05.2011  23:24:03 eklendi.

 


Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan bu gün saat 17.00 ' de Van merkez Beşyol meydanındaki hastane caddesinde yapılacak olan Ak Parti Van mitingi için Devlet Bakanları ile birlikte Van'a geliyor.

VAN  BAŞBAKAN ERDOĞAN'I BEKLİYOR

 


MİTİNGİN YAPILACAĞI BEŞYOL MEYDANI BAYRAKLARLA DONATILIRKEN, POLİS ÇOK SIKI GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ALIYOR.

 

Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan bu gün saat  17.00 ' de Van merkez Beşyol meydanındaki  hastane caddesinde yapılacak olan Ak Parti Van mitingi için Devlet Bakanları ile birlikte Van'a geliyor.

 

Bu gün öğleden sonra Van'a gelecek olan Başbakan Erdoğan için dün Başbakan Yardımcısı ve ayrıca Gaziantep' ten aday olan Hüseyin Çelik'in de aralarında bulunduğu Ak Partili milletvekili ve adaylarının karşılama yapacakları bildirildi

Ayrıca bu Van'a gelecek olan Başbakandan önce ise Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker'in de , Van'a geleceği yönünde bir haber yayınlayan Van Valiliği bunu basın yoluyla söyledi.

Van şehrinde olağanüstü bir güvenlik önlemi alan Van Emniyet Müdürlüğü ekiplerine bağlı polis menurlarının yanı sıra, kentte güvenliği sağlamak için özel güvenlikçiler , özel kuvvetler birliğine de bağlı bir çok memurun görev yerlerinde hazır oldukları gözlendi.

Kentte oldukça sıkı önlemler alan Emniyet Müdürlüğü şehirde olası bir provakasyon ve olaya anında müdahale etmek için , zırhlı araçlarla kentin bir çok yerinde bekliyor. Van'da Cumhuriyet Caddesinin yanısıra bir çok caddenin de başında polis kontrol noktaları kurulurken , adeta kuş uçurtulmuyor. Polis memurları tarafından alana alınan insanların üstlerini aranmasının yanı sıra , fotoğraf makineleriyle foto çekimi, MOBESE kameralarıyla adeta her taraf , her insan kayıt altına alınıyor. Olası bir ihtimale karşı da daha önce kentte eski lastik ve çöp kovaları toplatılmıştı.


Şu sıralar ise Başbakanı daha önden görmek isteyenlerin bile mitingin yapılacağı alanlardaki yerlerini aldıkları da gözlerden kaçmadı. Mitinge katılımın oldukça fazla olması beklenirken, Van'dan Ak Parti Adaylarının da Genel Başkanlarını karşılamak için ne kadar heyecenlı oldukları GazeteVAN muhabirine gelen bilgiler arasına koymak gerekir.

 

İkram.KUTLU/GazeteVAN

 

 

Başbakan recep Tayyip Erdoğan van mitingi canlı izle, Erdoğan van mitingi canlı online izle, başbakan Erdoğan van mitingi 20 mayıs Cuma , Erdoğan van mitingi capcanlı izle, başbakan R. Tayyip Erdoğan van mitingi online hd izle, başbakan Erdoğan van mitingi , ak parti van mitingi başbakan Tayyip Erdoğan seyret, Ak parti van mitingi tüm bilgiler gazetevan.com haber sitesinde,

Güncel |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler