son dakika haberleri

2018 Kış Modasında Sıcacık Bir Trend Kazaklar

Her dönem hayatımıza yeni bir renk katan ve tüm dünyayı kasıp kavuran moda trendleri, 2018 kış mevsiminde rengarenk ve eğlenceli bir şekilde karşımıza çıkıyor.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
 2018 Kış Modasında Sıcacık Bir Trend Kazaklar
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 14.11.2017  14:43:00 eklendi.

Her dönem hayatımıza yeni bir renk katan ve tüm dünyayı kasıp kavuran moda trendleri, 2018 kış mevsiminde rengarenk ve eğlenceli bir şekilde karşımıza çıkıyor. Kış aylarının vazgeçilmez ürünleri olan triko ürünler ve kazaklar, bu sezon karşımıza renkli ve trend görünümleri ile çıkarak soğuk kış mevsiminde ruhumuzu ısıtacak.

 

2018 kış modasında popüler kazak trendleri:

 

- Renkli ürünler:

 

Kazak modellerinde bu sezon geçtiğimiz sezonun kasvetini üzerimizden atıyor ve sıcak yaz günlerinin canlılığını yansıtan renklere dolaplarımızda yer veriyoruz. Canlı renklere sahip kazaklar bu sezon oldukça popüler. Koyu ve düz renkler rafların gerilerinde kaldı ve yerini sıcak renklere bıraktı. Kırmızı, turuncu, sarı, yeşil ve mavi gibi canlı renklere bu sezon dolabınızda yer vererek hem ruhunuzu yansıtabilir, hem de sezonun kazak trendini kolaylıkla yakalayabilirsiniz.

 

- Desenler:

 

Kazak modellerinde sezonun diğer bir modası ise desenler. Birbirinden farklı desenlere ve baskılara sahip kazaklar bu sezon tüm dünyayı kasıp kavuruyor. Özellikle çeşitli yazı ve resim baskılı kazaklar gençler arasında en çok tercih edilenler arasında. Üzerine çeşitli desenler ve motifler işlenmiş kazaklar da bizi hem 80'li yıllara götürürken, hem de sezonun kazak trendlerine sahip olmamıza yardımcı oluyor. Kazaklarda bulunan büyük örgü şeritleri ise ne yazık ki geçtiğimiz sezonda kaldı. Bu sezon daha düz ve ince örgülü kazak modellerinin popüler olduğu 2018 yılında, doğru tercihler yaparak trend bir görünüme sahip olabilirsiniz.

 

- Oversize trendi:

 

Geçtiğimiz sezon montlarla hayatımıza giren oversize yani büyük beden trendi bu sezon da karşımızda bulunuyor. Özellikle hırka ve yeleklerde karşılaştığımız oversize ürünler, kazak modellerinde de bulunuyor Kalın yünlerden hazırlanmış kazak modellerinde oversize modasının etkisinin hissedilmesi, sokak modasında farklı tarzları da karşımıza çıkartıyor.

 

Erkek kazak modelleri ve triko ürünlerinde oversize modasının ağırlığı daha fazla hissedilmekte. Sokak giyiminde rahatlıkla kullanabileceğiniz örgü ceketler, erkek modasının 2018 yılında mihenk taşını oluşturuyor. Erkek giyiminde de kazak modellerinde karşımıza canlı renkler çıksa da, ağırlığın gri ve lacivert tonları üzerine olduğunu görüyoruz.

 

Erkek kazak modelleri bu sezon farklı trendleri de üzerinde bulunduruyor. Kazaklarda kullanılan gösterişli fermuar ve düğmeler, erkek modasının belirleyici trendleri arasında. Aynı zamanda kazaklarda kullanılan çeşitli farklı materyaller ile daha dikkat çekici bir kış görünümüne sahip olabilir, sezonun trendlerini yakalayabilirsiniz. Kazaklarda kullanılan deri görünümlü şeritler, kadife kumaşlar ve diğer farklı kumaş türleriyle bir arada hazırlanmış kazaklar erkeklerin dikkat çekici bir kış görünümüne sahip olmasına yardımcı olacak.

 

Soğuk kış mevsiminde tarzımızı istediğimiz gibi yansıtabileceğimiz geniş kazak modeli seçenekleri arasından sezonun trendlerine uygun seçimler yaparak hayal ettiğimiz trend görünüme de aynı anda sahip olabilir ve modanın sıkı bir takipçisi olduğumuzu tarzımızla kolaylıkla yansıtabiliriz. Kazak şıklığı ile sokak modasına yön veren isimler arasına girmek çok kolay!

 


A-Haber |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler