son dakika haberleri

(ŞİMDİİ) Beşiktaş Galatasaray maç özeti BJK GS 2-0 maç sonucu golleri izle - GOLLER SİTEMİZDE (Güncel)

Beşiktaş Galatasaray 2-0 maç sonucu. Beşiktaş Galatasaray maç özeti golleri izle. Bu sezon Süper lig’de başarılı olamayan iki dev etkip sezonun son derbisinde kozlarını paylaşıyor. Beşiktaş Galatasaray maçı özeti golleri izle. Beşiktaş Galatasaray maç sonucu öncesi BJK defansında önemli oyuncular ek

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
(ŞİMDİİ) Beşiktaş Galatasaray maç özeti BJK GS 2-0 maç sonucu golleri izle - GOLLER SİTEMİZDE (Güncel)
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 02.04.2011  22:09:00 eklendi.

Beşiktaş taraftarları Coach Galatasaray derbisinde Havutçu Tayfur ile oturarak, sunum sırasında siyah “kullanımı için ve beyaz BJK Bonus Card kulüp başkanı Yıldırım Demirören de hazır” dedi.

Genç çalıştırıcı, takım Adobe Flash Player, “Almeida ve Ernst’in yaralanması bizi olumsuz etkileyecek hazır al vurguladı. Belada değil. Moral o olay için hazır. Biz yenerek rakiplerinin kazanmak istiyorum Taraftarımıza armağan. Son derbi dışında sezon parti, biz güleceğiz. Alan ve fanlar avantajımızı kullanıyoruz. “dedi.Başkan Demirören, Galatasaray taraftarların destek inanılan yeneceklerine söyledi. bir istekte bulunarak Tecrübeli başkan, Tayfur Havutçu’dan, “Spor derbisinin Kupası de topluluk olarak, kazanmak Türkiye için çok önemli.” dedi.

Demirören, Havutçu’ya güven, şöyle dedi: “Biz bu takımın, size teslim edilmesini güven Kalkacağına bu zor görevin altındaki Galatasaray maç kazanmak için inanıyorum ve biz Kupası kaldırmaz Türkiye üzerinde baskı oluşturmaya devam Bu iki win… sizin toplum destek arttığı oyunlar. Biz çekinmeyin. size takım emanet “dedi. Demirören, bir toplantıda yöneticiler, Tayfur Havutçu’ya her türlü desteğin vermek istedim.

 

 

BEŞİKTAŞ GALATASARAY MAÇI ÖZETİ GOLLERİ İZLE – TIKLA

sunumu “BJK Bonus Card tarafından hazırlanan” Denizbank, yapılmıştır. Denizbank Hakan Ateş oyuncu Yıldırım Demirören Başkanı ve Genel Müdürü katıldığı toplantıda, Cumhurbaşkanı ayrıca Bonus Card ilk verdi. Demirören’in kartında limit sormak, “Sınırsız” kapalı ödedi. Başkan, “bu transfer olacak.” esprisini yaptı.

Beşiktaş eski yöneticisi Celal Kolot, Beşiktaş takım katacağını Forlan söyledi. Teknik direktör de Portekiz veya İspanya geleceği, “Atletico Madrid, yaptığı açıklamaların aptal kimse” dedi. dedi. Almeida ülke Sporting Lizbon’la anlaşılan bir radyo iddia olduğunu söyledi.

Spor |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler